عرضه خدمات بیمه به مشترکان آفریقایی MTN

تاریخ ارسال خبر : 1390 فروردین        تعداد مشاهده : 6483
0 - 0
عرضه خدمات بیمه به مشترکان آفریقایی MTN

 

 

ICTna.ir - شرکت مخابراتی MTN از آغاز طرح جدیدی خبر داده است که به موجب آن مشترکان تلفن‌همراه در کشور غنا می‌توانند از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند شوند.


به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این شرکت مخابراتی قرارداد جدیدی را با شرکت‌های بیمه‌ای  Hollard Insurance و MFS Africa منعقد کرده است تا به موجب آن سرویس بیمه‌ای mi-life را در اختیار مشترکان خود بگذارد. این سرویس در اصل یک نوع بیمه زندگی است که کاربران شرکت مخابراتی MTN می‌توانند از طریق سرویس‌های پولی مشترک آن شوند.


مشترکان تلفن‌همراه در کشور غنا تنها با پرداخت 66/0 دلار می‌توانند  مشترک این سرویس بیمه شوند. این  سرویس به گونه‌ای طراحی شده  است که با هر پرداخت دو نفر بیمه می‌شوند.


با توجه به شرایط بهداشت و درمان در کشور غنا، شرکت مخابراتی MTN از این طریق می‌کوشد خدمات بهداشتی به صورت گسترده‌تر در اختیار مردم این کشور قرار گیرد.


لازم به ذکر است که در تاریخ 11 فوریه 2011 نیز  شرکت مخابراتی Tigo از بزرگترین رقباتی MTN در کشور غنا سرویس بیمه خدمات درمانی Tigo Family را برای مشترکان خود در این کشور ارایه کردصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها