تخفیف نوروزی ایرانسل در تعرفه‌ی مکالمه، پیام کوتاه و GPRS

تاریخ ارسال خبر : 1389 اسفند        تعداد مشاهده : 6359
0 - 0
تخفیف نوروزی ایرانسل در تعرفه‌ی مکالمه، پیام کوتاه و GPRS

 

 

ایرانسل از اعطای پیام کوتاه رایگان و تخفیف در تعرفه مکالمه، GPRS، آهنگ پیشواز و خرید محصولات پورتال ویترین خود در ایام نوروز90 خبر داد.


آرش کریم بیگی - مدیر روابط عمومی ایرانسل - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن اعلام این خبر گفت: در فاصله زمانی 20 اسفندماه 89 تا 20 فروردین 90 که میزان ارسال پیام کوتاه به دلیل آغاز سال نو بیش از اوقات معمول بوده و هریک از مشترکین دائمی یا اعتباری ایرانسل نیز مایل به ارسال پیام‌های تبریک سال نو به اقوام و دوستان‌ خود هستند، این امکان از سوی در اختیار آنان قرار داده شده تا با ارسال80 پیام کوتاه، امکان ارسال 20 پیام کوتاه داخل شبکه رایگان را نیز داشته باشند.


به گفته وی مهلت استفاده از پیام‌های کوتاه رایگان داخل شبکه فقط30 روز است و تفاوتی در نوع 80 پیام کوتاه ارسالی وجود ندارد و این پیام‌ها می‌تواند داخل شبکه، خارج شبکه، فارسی و یا انگلیسی باشند.


وی هم‌چنین از تخفیف نوروزی 25 درصدی ایرانسل در مکالمه داخل شبکه با حداکثر 5 مشترک ایرانسل خبر داد و گفت: تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند در فاصله زمانی 20 اسفند 89 تا 20 فروردین 90، یک تا پنج شماره ایرانسل را به دلخواه انتخاب کنند تا هزینه تمامی مکالمه‌ها با این شماره‌های ثبت شده، با 25 درصد تخفیف محاسبه شود.


به گفته مدیر روابط عمومی ایرانسل، مشترکین برای برخورداری از این تخفیف، لازم است در ابتدا سیم‌کارت اعتباری خود را حداقل به مبلغ 4000 ریال شارژ کرده و پس از دریافت یک پیام کوتاه از سوی ایرانسل، با شماره گیری کد دستوری # شماره مورد نظر*1* 4* 3*140* جهت انتخاب شماره دلخواه خود اقدام کنند.


به گفته وی برای ثبت هر شماره باید حداقل4000 ریال اعتبار در حساب مشترک موجود باشد. ضمن آنکه برخورداری از تخفیف 25 درصدی تنها تا 20 فروردین 90 امکان‌پذیر خواهد بود و پس از آن، میزان تخفیف به10درصد کاهش خواهد یافت.


به گفته وی در همین بازه زمانی، بهای استفاده از سرویس GPRS ایرانسل، از ساعت 23 تا 6 صبح روزهای شنبه تا چهارشنبه و در تمامی ساعات پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها 1 ریال به ازای تبادل هر کیلو بایت اطلاعات محاسبه خواهد شد، همچنین در طول ایام نوروز 90، مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل میتوانند از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه GPRS استفاده کنند.


وی هم‌چنین از تخفیف ویژه نوروزی ایرانسل برای استفاده از سرویس آهنگ پیشواز خبر داد و گفت: مشترکین می‌توانند در فاصله زمانی 20 اسفند 89 تا 20 فروردین 90، آهنگ‌های پیشواز ایرانسل را با 50 درصد تخفیف، به مبلغ 2500 ریال دریافت کنند. ضمن آنکه در همین بازه زمانی، در صورتی که تماس گیرندگان با مشترکی، مجموعاً به میزان 50 دقیقه از خطوطی به غیر از شبکه ایرانسل با وی تماس برقرار کنند، ایرانسل یک آهنگ پیشواز رایگان 30 روزه به مشترک فوق هدیه خواهد داد.


وی تصریح کرد: آهنگ پیشواز اهدایی را ایرانسل انتخاب خواهد نمود و مشترک در صورت تمایل میتواند آن را تعویض کند که برای آگاهی از شیوهء تعویض کافی است کد #777* را از خط ایرانسل شماره گیری شود. در همین بازه زمانی، در صورتی که مشترکی10 پیام کوتاه ارسال کند، میتواند از یکی از محصولات متنوع و جذاب ویترین ایرانسل به صورت رایگان برخوردار شود.


وی در پایان تصریح کرد: اطلاعات بیشتر در خصوص طرح های نوروزی ایرانسل، در وب‌سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل دسترسی است.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها