وایمکس ایرانسل نوروز90 مودم، ترافیک و اعتبار هدیه می‌دهد

تاریخ ارسال خبر : 1389 اسفند        تعداد مشاهده : 6486
0 - 0
وایمکس ایرانسل نوروز90 مودم، ترافیک و اعتبار هدیه می‌دهد

 

 

ICTna.ir - ایرانسل به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز 1390، به متقاضیان و مشترکین وایمکس، مودم، ترافیک اضافه، تخفیف اشتراک و اعتبار هدیه می‌دهد. 

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی ایرانسل، در فاصله زمانی ۲۰ اسفند ۸۹ تا ۲۰ فروردین ۹۰، کلیه متقاضیان وایمکس ایرانسل، با انتخاب طرح تعرفه نامحدود با سرعت‌های ۱۲۸، ۲۵۶ و یا ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه و پرداخت هزینه اشتراک سه ماه اول در هنگام ثبت نام، از تخفیف ویژه در هزینه اشتراک و همچنین یک دستگاه مودم رایگان USB، داخلی و یا Wi-Fi بهره‌مند می‌شوند.


متقاضیان در صورت انتخاب مودم داخلی ایرانسل، از حداکثر 29 درصد تخفیف ویژه در هزینه اشتراک نیز بهره‌مند خواهند شد. همچنین متقاضیان استفاده از مودم فضای باز می‌توانند با پرداخت مابه التفاوت قیمت آن، مودم فضای باز دریافت کنند.
از سوی دیگر و در همین بازه زمانی، ایرانسل به مشترکین قدیمی خود ترافیک اضافه هدیه می‌دهد.


براساس این گزارش، در صورتیکه مشترکین قدیمی ایرانسل، تا سوم فروردین 90 طرح تعرفه‌ پایه انتخابی وایمکس خود را تمدید کنند، حجم ترافیک مربوط به طرح انتخابی‌شان دو برابر خواهد شد. به عنوان مثال، اگر طرح انتخابی مشترکی ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه پایه، با ترافیک ماهانه ۳ گیگابایت باشد، وی می تواند به جای ۳ گیگابایت ترافیک ماهیانه، به اندازه ۶ گیگابایت از سرویس وایمکس ایرانسل استفاده کند.


کاربران جدید وایمکس ایرانسل نیز، در صورتیکه ثبت‌نام خود را در فاصله ۲۰ اسفند ۸۹ تا ۲۰ فروردین ۹۰ انجام دهند می‌توانند از این ترافیک هدیه استفاده کنند.


همچنین، آن دسته از کاربرانی که در این بازه زمانی، هزینه سرویس وایمکس خود را از طریق کارت‌های شارژ ایرانسل پرداخت کنند، دو درصد اعتبار هدیه دریافت خواهند کرد که به عنوان اعتبار در حساب وایمکس‌شان منظور می‌شود.


اطلاعات بیشتر در خصوص طرح‌های تشویقی نوروزی وایمکس ایرانسل، از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.


خدمات وایمکس ایرانسل در حال حاضر با سرعت 128کیلوبیت بر ثانیه تا 2مگابایت بر ثانیه براساس تقاضا، در ١٢ شهر اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، کرج، مشهد، شهریار، خمینی شهر، شهر قدس، قرچک و خوراسگان ارائه می‌شود.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها