سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل در ۳۴ كشور و سيم‌کارت‌هاي دائمي اين اپراتور در ۱۰۹ کشور آنتن مي‌دهند

تاریخ ارسال خبر : 1389 اسفند        تعداد مشاهده : 6524
0 - 0
سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل در ۳۴ كشور و سيم‌کارت‌هاي دائمي اين اپراتور در ۱۰۹ کشور آنتن مي‌دهند

ICTna.ir - با اضافه شدن سه كشور کانادا، هنگ‌کنگ و پاکستان، تعداد كشورهاي طرف قرارداد رومينگ بين‌الملل سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل به ۳۴ كشور و ۵۰ اپراتور رسيد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومي ايرانسل، همچنين با اضافه شدن ۱۱ اپراتور، امکان استفاده مستقيم از سرويس رومينگ بين‌الملل براي مشترکان سيم‌کارت‌هاي دايمي ايرانسل در ۱۹۹ اپراتور و ۱۰۹ كشور جهان فراهم شده است.
از سوي ديگر و براي اولين بار در ايران، امكان استفاده از اينترنت روي تلفن همراه (GPRS) در ۶۰ اپراتور و ۴۴ كشور جهان براي مشتركين سيم‌كارت‌هاي دائمي و اعتباري ايرانسل ممكن شده است.
 
براساس اين گزارش، در حال حاضر امكان استفاده از سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل در كشورهاي کانادا (۲اپراتور)، هنگ کنگ، پاکستان، عراق (2اپراتور)، عربستان سعودي (3اپراتور)، تركيه (۳اپراتور)، امارات متحده عربي (2اپراتور)، سوريه، قبرس، افغانستان (2اپراتور)، بلژيك، آذربايجان (3اپراتور)، يمن، سودان، قطر، مالزي، اوگاندا، تاجيكستان (۲اپراتور)، فرانسه، قزاقستان (2اپراتور)، كويت، عمان (2اپراتور)، تايلند (2اپراتور)، انگلستان (2اپراتور)، نيجريه، تركمنستان، آفريقاي جنوبي، ارمنستان (2اپراتور)، ليختن اشتاين، دانمارك، سوئيس، اسپانيا، بحرين و ازبكستان فراهم شده و مشتركان سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل در هنگام سفر به اين كشورها و تنها با شماره‌گيري كد دستوري #1*111* از خط خود، مي‌توانند از خدمات رومينگ اعتباري ايرانسل استفاده كنند.
 
مشترکان سيم‌کارت‌هاي اعتباري ايرانسل براي استفاده از سرويس رومينگ بين‌الملل بايد ثبت نام سيم‌کارت خود را تکميل و مدارک خود را به ايرانسل ارسال کرده باشند و همچنين از داشتن اعتبار کافي در سيم‌کارت خود و يا به همراه داشتن کارت شارژ کافي اطمينان حاصل کنند.
اين دسته از مشتركان مي‌توانند علاوه بر خريد کارت شارژ، از سرويس‌هاي پيشرفته شارژ ايرانسل از جمله شارژ اينترنتي، شارژ الکترونيکي (e-charge) و شارژ خط به خط (p2p) در زماني که در خارج از ايران هستند، استفاده کنند، ضمن آنکه مشترکان براي استفاده از دو روش آخر، يعني شارژ الکترونيکي و خط به خط مي‌توانند از نزديکان خود در داخل ايران نيز کمک بگيرند.
 
اطلاعات بيشتر درخصوص سرويس رومينگ بين‌الملل ايرانسل، در وب سايت رسمي اين شركت به نشاني
www.Irancell.ir قرار گرفته است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها