رایتل: تعداد شهرهای تحت پوشش به ۱۸شهر رسید

تاریخ ارسال خبر : 1391 شهریور        تعداد مشاهده : 6840
0 - 0
رایتل: تعداد شهرهای تحت پوشش به ۱۸شهر رسید

 

 

مديركل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه گفت: با تحت پوشش قرار گرفتن سه شهر سمنان، یاسوج و بابل، تعداد شهرهای تحت پوشش رایتل به 18 شهر رسید.


شاهين آرپناهي در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: رايتل با افزودن سه شهر جديد به 15 شهر داراي پوشش، توسعه شبكه پوشش خود را به 18 شهر افزايش داد و دارندگان سيم‌كارت‌هاي رايتل در 18 شهر بزرگ کشور می‌توانند از خدمات این اپراتور استفاده نمایند.


وي بيان كرد: هم‌اکنون واگذاري سيم‌كارت‌ها در چهار شهر تهران، كرج، مشهد و شيراز برقرار است و تا پايان شهريور تعداد شهرهایی که واگذاری سیم‌کارت در آن‌ها صورت خواهد گرفت به عدد 10 خواهد رسید.


مدير كل برند و ارتباطات اپراتور سوم با اشاره به واگذاري به موقع سيم‌كارت‌ها تصريح كرد: سرعت ارائه سيم‌كارت‌ها در زمان مقرر شده انجام مي‌شود.


آرپناهي افزود: مركز خدمات مشتريان با شماره 2920 به صورت 24 ساعته خدمات مي‌دهد كه درصورت بروز هرگونه مشكل از سوی اپراتور به سرعت نسبت به حل آن اقدام خواهد شد و همچنين طرح‌هاي تشويقي براي فصل پاييز در نظر گرفته شده است.


به گفته او تاکنون شهرهای تهران، کرج، مشهد، شیراز، اهواز، همدان، کرمانشاه، تبریز، قم، اصفهان، ارومیه، اراک، بوشهر، یاسوج و شهرکرد، سمنان، بابل و سنندج تحت پوشش شبکه رایتل قرار گرفته‌اند.


وي درباره واگذاري سيم‌كارت‌هاي اعتباري اين اپراتور گفت: تا پايان سال جاري واگذاري سيم‌كارت‌هاي اعتباري اعلام و آغاز مي‌شود.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها