عرضه نسخه جدید همراه بانک با قابلیت‌ انتقال وجه بانکي و بين بانکي و پرداخت اقساط

تاریخ ارسال خبر : 1389 اسفند        تعداد مشاهده : 6556
0 - 0
عرضه نسخه جدید همراه بانک با قابلیت‌ انتقال وجه بانکي و بين بانکي و پرداخت اقساط

 

 

گروه همراه بانک شرکت خدمات انفورماتیک نسخه جدید همراه بانک ‌با قابلیت‌های منحصر به فرد انتقال وجه بانکی و بین بانکی و پرداخت اقساط تسهيلات را در سمیناری با حضور کارشناسان بانک ها ارائه کرد.


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی این شرکت،در این سمینار که 3 بهمن ماه سال جاری برگزار شد، مهندس افسری رئیس گروه همراه بانک و تلفنبانک با اعلام این مطلب افزود:نسخه جديد همراه بانک با قابليت هاي متنوع در امور مالي تهيه و به مرحله بهره‌برداري رسیده است. در اين نسخه علاوه بر سرویس های قبلي مانند: اعلام مانده و سه گردش آخر حساب، استعلام وضعيت چک ، پرداخت قبوض ، خريد شارژ سيم کارت ،  اعلام شناسه شبا و اعلام نرخ ارز، قابليت هاي مالي نویني همچون: انتقال وجه به حساب ديگران، انتقال وجه بين بانکي (از طريق سامانه پايا)، پرداخت اقساط تسهيلات ، تعيين مبلغ چک، اعلام مانده کارت‌هاي عضو شتاب، اعلام مفقودي کارت، پرداخت قبض و خريد شارژ سيم کارت از طریق حساب بانکی طراحی و آماده ارائه به بانک ها می باشد. مشتريان براي بهره مندي از سرويس‌هاي جديد نقل و انتقال مالي، می توانند پس از نصب نرم افزار جديد بر روي گوشي همراه خود به يکي از شعب بانک مراجعه نموده و فرم درخواست استفاده از سرويس را تکميل نمايند.


 وی این سرویس را به جهت حذف محدودیت زمانی و مکانی و نيز کاهش مراجعات مردم به بانک‌ها بسیار کارآمد توصیف کرد و افزود: با قابلیت های جدید بسیاری از کارهای روزمره بانکی را می‌توان از هرنقطه ای و در هر زمان به انجام رساند. در حال حاضر یک میلیون نفر مشتریان بانک‌های طرف قرارداد شرکت، مشترک این خدمت هستند و ماهانه به طور متوسط 7 میلیون تراکنش در سامانه ثبت می‌گردد که پيش بيني مي‌شود با ارائه نسخه جديد همراه بانک به مشتريان بانک‌ها، اين آمار با رشد چشمگيري مواجه شود. مهندس برون کارشناس ارشد این گروه نیز در ادامه نحوه کار با سامانه را تشریح کرد و متذکر شد: در نسخه 3 همراه بانک به جهت استفاده از دستگاه های تولیدکننده رمز یکبار مصرف(توکن) امنیت ارتقاء یافته و احتمال هرگونه سوء استفاده از این خدمات کاهش می‌یابد.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"

 

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها