اپل سریع‌ترین مرورگر اینترنتی موبایلی را دارد

تاریخ ارسال خبر : 1389 اسفند        تعداد مشاهده : 6223
0 - 0
اپل سریع‌ترین مرورگر اینترنتی موبایلی را دارد

مرورگر آیفون

 

ICTna.ir - اگر جزء  آن دسته از کاربرانی هست که به صورت دایم به گشت‌وگذارهای اینترنتی می‌پردازید،  کارشناسان بر اساس یک بررسی جدید اعلام کردند که مرورگر اپل سریع‌ترین  مرورگر اینترنتی موجود برای دستگاه‌های الکترونیکی همراه است و از این  روز آیفون و iPad سریع‌تر از دیگر دستگاه‌های الکترونیکی موجود در بازار صفحات اینترنتی شما را باز می‌کنند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) شرکت Gomez بر پایه نتایج حاصل از یک مطالعه جدید اعلام کرد که نسخه موبایلی مرورگر اینترنتی Safari اپل سریع‌ترین مرورگر اینترنتی برای تلفن‌های همراه و دیگر دستگاه‌های الکترونیکی قابل حمل محسوب می‌شود و در مقابل، BlackBerry کندترین مرورگر اینترنتی را دارد.

 

بر پایه این تحقیق، iPad هر صفحه اینترنتی را به طور میانگین ظرف 4/8 ثانیه باز می‌کند. این زمان برای گوشی هوشمند آیفون به 7/19 ثانیه می‌رسید. برای مرورگر اینترنتی گوگل مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید نیز برای باز شدن هر صفحه 5/36 ثانیه صرف می‌شود و BlackBerry نیز هر صفحه را ظرف 61 ثانیه باز می‌کند.

 

این شرکت در بررسی خود به زمانی که در باز  شدن هر صفحه اینترنتی برای نخستین بار  و لود شدن تمامی محتویات  داخل صفحه صرف می‌شود نیز توجه کرده است. در این بخش نیز iPad با 6/6 ثانیه اول است و پس از آن آیفون با 7/15 ثانیه، اندروید با 2/28 ثانیه و BlackBerry با 8/43 ثانیه قرار گرفته‌اند.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها