همراه اول: برای ارائه خدمات ارزش افزوده گوشی موبال وایت بری عرضه میکنیم!

تاریخ ارسال خبر : 1389 اسفند        تعداد مشاهده : 6450
0 - 0
همراه اول: برای ارائه خدمات ارزش افزوده گوشی موبال وایت بری عرضه میکنیم!

 

 

گوشی تلفن همراه WHITE BERRY شركت ارتباطات سیار، به‌زودی عرضه خواهد شد كه سرویس‌های جدید همراه اول برروی آن قابل ارایه است.


به گزارش ایسنا نیكوفر كه به نمایندگی از مدیر عامل شركت ارتباطات سیار در كنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه در ایران سخنرانی و اظهار كرد: همراه اول بزرگ‌ترین اپراتور خارومیانه بوده و دارای رتبه 24 در بین 700 اپراتور در زمینه جذب مشترك محسوب می‌شود؛ كشور ما هم طی سال‌های گذشته جزو بهترین رتبه در بازارهای در حال رشد بوده و در حال حاضر بالای 60 میلیون مشترك تلفن همراه در كشور وجود دارد.


او در ادامه با بیان این‌كه رتبه ایران در بازار منطقه در سال 2008 با ضریب نفوذ 10 تا 12 درصدی از 15 كشور خاورمیانه رتبه سیزدهم را داشت درباره چشم‌انداز رشد بازار تلفن همراه در ایران صحبت كرد.


قائم مقام مدیر عامل همراه اول افزود: بازار ایران طی سال‌های آینده به سمت اشباع حركت می‌كند و برای اپراتورها جریان درآمدی ناشی از مشتركان و سرویس‌های پایه تقریبا ثابت شده و به فكر ایجاد جریان‌های درآمدی جدید خواهند بود.


نیكوفر با بیان این‌كه پوشش جمعیتی شبكه مشتركان كشور در حال افزایش است تاكید كرد:‌ بازار ایران هنوز پتانسیل زیادی داشته و جای برای سرمایه‌گذاران زیادی وجود دارد.


وی هم‌چنین با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های تلكام گفت: به زودی شاهد ارائه خدمات جدید توسط بازیگران جدید همراه با همراه اول خواهید بود.


او به رویكردهای راهبردی همراه اول در راستای تعالی كسب و كار اشاره و اظهار كرد: همراه اول نهمین شركت در بین صد شركت برتر ایران از نظر درآمد و نخستین شركت از نظر سودآوری است و امكان كار و سرمایه‌گذاری و تمركز را برای فعالان فراهم می‌كند.


وی با بیان اینكه ایران در زمینه خدمات ارزش افزوده، در حال رشد است و اپراتورها در ابتدا به قابلیت‌های اصلی می‌پردازند، گفت: رشد بازار خدمات ارزش افزوده نشان می‌دهد كه بازار اپراتورها در این شرایط رشد بیش‌تری پیدا می‌كند و این در حالی است كه رشد بازار موبایل در ایران و 93 درصد ضریب نفوذ، بیانگر اشباع این بازار است.


نیكوفر با بیان این‌كه اپراتورها باید به فكر ایجاد درآمد از راه‌های جدید باشند گفت:‌ بازار ایران به لحاظ پتانسیل بسیار خوب است و به لحاظ سرمایه‌گذاری بازارهای بسیار پررقابتی بوجود می‌آورد.


او تاكید كرد: در نمایشگاه تلكام شاهد ارایه سرویس موبایل پیمنت برای نخستین بار بودیم و دیگر سرویس‌ها نیز ارائه شد و امیدواریم بتوانیم این حوزه را با استحكام بهتر و بیش‌تری توسعه بدهیم.


وی تصریح كرد: در حوزه اینترنت می‌توان گفت كه رشد ترافیك اینترنت ما از ابتدای سال حدود 150 درصد بوده و حجم مشتركانی كه از دیتا استفاده می‌كنند به شدت رشد یافته است.


به گفته نیكوفر گوشی تلفن همراه WHITE BERRY به‌زودی ارایه خواهد شد كه سرویس‌های جدید همراه اول نیز برروی آن ارایه خواهد شد و درواقع برروی آن سرویس‌های جدید همراه اول ارایه می‌شود و درواقع می‌توان گفت همراه اول در راستای ارایه خدمات ارزش افزوده به زودی این گوشی تلفن همراه را عرضه می‌كند.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"

 

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها