تنها 320 هزار تهراني از اينترنت پرسرعت استفاده مي‌كنند

تاریخ ارسال خبر : 1389 بهمن        تعداد مشاهده : 6599
0 - 0
تنها 320 هزار تهراني از اينترنت پرسرعت استفاده مي‌كنند

گروه شركت‌هاي انتقال داده‌هاي پرسرعت اعلام كرد: مجموع پورت‌هاي اينترنت داير شده از سوي اين گروه و مخابرات استان تهران به بيش از 320 هزار پورت در حال بهره‌برداري رسيد.
به گزارش ايلنا، روابط عمومي گروه شركت‌هاي انتقال داده‌هاي پرسرعت (PAP) اعلام كرد: طبق آخرين آمار سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تا پايان مهرماه سال جاري يك ميليون و 165 هزار و 309 پورت توسط مجموعه شركت‌هاي بخش خصوصي داراي پروانه خدمات انتقال داده‌ها در كل كشور نصب شده كه از اين تعداد 677 هزار و 163 پورت توسط كاربران در حال بهره‌برداري است.
آمار ماهانه رگولاتوري كه به جدول منصوبه، دايري شهرت دارد و منصوبه به معني تعداد پورت‌هاي ADSL نصب شده در مراكز مخابراتي است و دايري، پورت‌هايي هستند كه هم اكنون زير بار رفته و كاربر از آن استفاده مي‌كند.
در اين گزارش آمده است: تعداد پورت‌هاي منصوبه'استان تهران'تا آخر مهر ماه سال جاري توسط گروه شركت‌هاي PAP به 470هزار و 962 پورت بوده كه از اين تعداد 267 هزار و 170 پورت داير شده است.
چندي پيش هم روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران اعلام كرد كه 60 هزار پورت اينترنت پرسرعت در تهران توسط مخابرات به تهراني‌ها واگذار شده كه با جمع پورت‌هاي دايري توسط شركت‌هاي PAP و مخابرات استان تهران، تعداد كاربران اينترنت ADSL به بيش از 320 هزار كاربر مي‌رسد.
تعداد پورت‌هاي منصوبه توسط شركت‌هاي بخش خصوصي در'شهر تهران' هم طبق اين گزارش 333 هزار و 633 پورت است كه از اين تعداد 232 هزار و 202 پورت در حال بهره‌برداري است.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها