عرضه سیم کارت های نسل سوم تا 9 ماه آینده

تاریخ ارسال خبر : 1389 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 7182
0 - 0
عرضه سیم کارت های نسل سوم تا 9 ماه آینده

عرضه سیم کارت های نسل سوم تا 9 ماه آینده

 

مراسم اهدای پروانه اپراتور سوم به مناسبت روز جهانی ارتباطات برگزار شد.


 

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر در این مراسم شرکت تامین "تله کام" پروانه فعالیت خود را از رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت کرد.


 

بر اساس این پروانه ، شرکت تامین تله کام موظف است تا 9 ماه آینده ، سیم کارت های نسل سوم را به بازار عرضه کند.


 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم گفت : امروز تعریف ارتباطات تبدیل به تعریف بسیار وسیع شده است چراکه فناوری اطلاعات نیز در کنار ارتباطات آمده است.


 

رضا تقی پور با بیان اینکه همه شبکه ها و موضوع های ارتباطات ، در حرکت به سوی یکپارچگی اطلاعات و نقش آفرینی بهتر در زندگی بشر هستند افزود : امروز ارتباطات نیز در خدمت فناوری اطلاعات است.


 

وی ماموریت فناوری اطلاعات را مدیریت دانش بیان کرد و گفت : از محورهای اساسی برای اصلاح الگوی مصرف منابع ، توسعه فناوری های نوین است.


 

تقی پور با اشاره به سال همت و کار مضاعف افزود : باید نقش فناوری اطلاعات را با توجه به ارزش آفرینی آن در زندگی بشر برجسته کنیم.


 

وی برجسته کردن نقش فناوری اطلاعات را مهم خواند و گفت : از این مسیر است که می توانیم نماد موفقیت مان را در چشم جهانیان عرضه کنیم.


 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود : امروز سهم فناوری اطلاعات در تولید ناخالص داخلی و صادرات غیر نفتی دارای نواقصی است که مدیریت این موضوع از بزرگترین اولویت ما در سالهای آینده خواهد بود.


 

تقی پور با بیان اینکه دوره قابلیت سازی را پشت سرگذاشته ایم گفت : در دوره نوین باید زنجیره ارزش افزوده و نقش آن در اقتصاد کشور را دنبال کنیم.


 

وی با بیان اینکه امروز نیل به جامعه دانش بنیان و اقتصاد دانش بنیان یکی از اهداف نظام است گفت : این رسالت بر دوش دست اندرکاران ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور است.


 

در این مراسم از تمبر روز جهانی ارتباطات نیز رونمایی و از تلاشگران عرصه ارتباطات تقدیر شد.


 

در این مراسم وزیر سابق ارتباطات ( محمد سلیمانی ) و وزیر رفاه و تامین اجتماعی هم حضور داشتند.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها