اردیبهشت۹۱ آغازثبت نام سیم كارت های اعتباری رایتل در تهران

تاریخ ارسال خبر : 1390 اسفند        تعداد مشاهده : 6458
0 - 0
اردیبهشت۹۱ آغازثبت نام سیم كارت های اعتباری رایتل در تهران

مدیرعامل اپراتور سوم تلفن همراه ( رایتل ) گفت: پیش ثبت نام سیم كارت های اعتباری رایتل در تهران از نیمه دوم اردیبشهت ماه سال آینده شروع می گردد .

 ' حمید فرنگ ' روز دوشنبه درگفت و گو با ایرنا ، افزود: پیش ثبت نام سیم كارت های دیتا و دائمی رایتل در تهران طی روزهای 18 تا 20 بهمن ماه انجام گرفت و واگذاری این سیم كارت ها نیز از 29 بهمن ماه آغاز شده است .

 

وی با اشاره به اینكه ثبت نام جدید سیم كارت های دایمی دیتا رایتل در تهران و كرج از 15 فروردین ماه شروع می شود ، اظهار داشت : از نیمه دوم فرودین سال آینده واگذاری این سیم كارت ها به روز خواهد بود .

 

سیم‌ كارت‌های 'رایتل' نسل سوم دارای قابلیت‌های بسیاری بوده كه شاخص‌ترین آن ارتباط تصویری است امكانی كه تا به امروز در كشور قابل ارایه نبود، رایتل سه نوع سیم‌ كارت دایمی، اعتباری و دیتا عرضه می‌كند كه قیمت سیم‌كارت دایمی 120 هزار تومان و قیمت سیم‌كارت‌های اعتباری و دیتا 20 هزار تومان تعیین گردیده است.

 

رایتل نام تجاری اپراتور سوم تلفن همراه و به معنای تلفن هوشمند و خردمند است، این واژه از لغت فارسی 'رای' به معنی خرد گرفته شده و پسوند تل آن نیز به معنی تلفن است.

 

با سیم كارت های نسل سوم تلفن همراه علاوه بر مبادله صدا و پیام از طریق تلفن همراه، امكان ارسال تصویر و استفاده از اینترنت روی تلفن نیز میسر می شود.

 

شركت ارتباطات شمس نوین ( تامین تلكام ) وابسته شركت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی ( شستا ) مجری اپراتور سوم تلفن همراه كشور است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها