نحوه‌ي استفاده از سرویس مكالمه‌ي گروهي همراه اول اعلام شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 بهمن        تعداد مشاهده : 6256
0 - 0
نحوه‌ي استفاده از سرویس مكالمه‌ي گروهي همراه اول اعلام شد

 

 

با اين سرويس مشتركان تلفن همراه مي‌توانند به‌صورت همزمان با حداكثر پنج مشترك مكالمه كنند، به صورتي كه تمامي افراد حاضر در اين تماس امكان صحبت و شنيدن صداي يكديگر را داشته باشند.


به گزارش ایسنا مكالمه گروهي يكي ديگر از سرويس‌هاي همراه اول است كه اكنون به صورت پيش فرض براي تماس مشتركان دائمي و اعتباري اين شركت فعال است و هزينه‌اي بابت فعال‌سازي و آبونمان آن از مشتركان گرفته نمي‌شود.


مشترك مي‌تواند تماس‌هاي ورودي و خروجي خود را به مكالمه گروهي اضافه كند؛ هدف از راه‌اندازي اين سرويس امكان ايجاد مكالمه بين چندين تماس با ميزباني مشترك همراه اول است؛ گروه همكاران، هم‌كلاسي‌ها، كارمندان، اعضاي يك خانواده، دانشگاهيان، تجار و ... مي‌توانند بدون نياز به حضور فيزيكي در يك مكالمه همزمان گروهي دوستانه يا شغلي شركت كنند.


هزينه برقراري ارتباط در مكالمات گروهي براي هر تماس به‌طور جداگانه و معادل تعرفه مصوب مكالمات محاسبه و برعهده شخص تماس‌گيرنده است.


در صورتي كه مشترك (الف) بخواهد مشتركان (ب) و (ج) را به مكالمه گروهي دعوت كند، اول مشترك (الف) با مشترك (ب) تماس گرفته و تماس با وي را در حالت HOLD قرار مي‌دهد؛ سپس مشترك (الف) با مشترك (ج) تماس گرفته و با استفاده از منوي گوشي خود و با انتخاب گزينه CONFERENCE تماس‌هاي (ب) و (ج) را به مكالمه گروهي تبديل مي‌كند.


با توجه به اين‌كه در اين وضعيت مشترك (الف) دو تماس برقرار كرده است هزينه اين تماس‌ها را طبق تعرفه پرداخت مي‌كند.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"

 

 

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها