رایتل: کرجیها ۱۴هزار سیم کارت ثبت نام کرده اند

تاریخ ارسال خبر : 1390 اسفند        تعداد مشاهده : 6216
0 - 0
رایتل: کرجیها ۱۴هزار سیم کارت ثبت نام کرده اند

 

 

مدير كل برند و ارتباطات رايتل گفت: براي سيم‌كارت‌هاي اعتباري و دائمي رايتل در كرج بيش از 14 هزار نفر ثبت نام كردند كه واگذاري سيم‌كارت‌هاي دائمي ثبت‌نامي آغاز شده و اميدواريم بتوانيم تا 15 فروردين‌ماه سال 91 همه سيم‌كارت‌هاي پيش ثبت‌نام شده را واگذار ‌كنيم.


شاهين آرپناهي در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار كرد: نخستين سيم‌كارت‌هاي رايتل در تهران به خانواده شهداي علم و فن‌آوري تقديم شد و پس از آن واگذاري سيم‌كارت‌ها به تهراني‌ها آغاز شد.


وي تاكيد كرد: واگذاري سيم‌كارت‌هاي رايتل ‌براي تهراني‌ها نيز آغاز شده و با آن‌هايي كه پيش ثبت‌نام كرده بودند، به مرور و براساس اولويت‌بندي تماس گرفته مي‌شود و دسترسي به آن‌ها داده خواهد شد تا بقيه مراحل ثبت نام را انجام داده و مبلغ مورد نظر را واريز و سيم‌كارت را دريافت كنند.


آرپناهي با بيان اينكه در تعرفه‌هاي تشويقي، پيامك و خدمات رايگان هم داريم كه اطلاعات آن برروي سايت رايتل وجود دارد، ابراز كرد: تعرفه مكالمات سيم‌كارت‌هاي رايتل فلت است و هزينه جابجايي بين‌شهري براي مشتركان ندارد و نرخ مکالمه با سيم‌کارت‌هاي رايتل براي هر دقيقه 555 ريال در اين شبکه و 625 ريال براي ارتباط با ساير شبکه‌ها خواهد بود.


وي درباره سيم‌كارت ديتاي رايتل گفت: اين سيم‌كارت‌ها ويژه دسترسي به اينترنت پرسرعت و خدمات انتقال‌ داده بوده و از قابليت‌ دريافت و ارسال پيام كوتاه نيز برخوردار است.



صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها