تخفیف 50 درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل به مناسبت دهه فجر

تاریخ ارسال خبر : 1389 بهمن        تعداد مشاهده : 6485
0 - 0
تخفیف 50 درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل به مناسبت دهه فجر

 

 

اپراتور وایمکس ایرانسل قیمت مودم های وای فای و USB خود را همزمان با فرا رسیدن دهه فجر به 50 درصد قیمت گذشته کاهش داد.

آرش کریم بیگی مدیر روابط عمومی ایرانسل در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عرضه نیم‌ بهای مودم‌های وایمکس ایرانسل در دهه فجر گفت: مودم های Wi-Fi و USB وایمکس ایرانسل با 50 درصد تخفیف ویژه از فردا شنبه نهم بهمن تا 22 بهمن ماه به بهای 39 هزار و 950 تومان فروخته می شود.


وی با تاکید بر اینکه این فروش ویژه تنها تا پایان دهه فجر اعتبار دارد و پس از اتمام این دوره، قیمتهای گذشته مودم های ایرانسل پابرجا خواهد بود اضافه کرد: نرخ مودم های وای فای و USB وایمکس ایرانسل پس از این فروش ویژه، 79 هزار و 900 تومان و مودم های فضای باز 199 هزار و 900 تومان است.
 
کریم بیگی در مورد تعرفه خطوط وایمکس ایرانسل نیز گفت: مشترکان استفاده از وایمکس ایرانسل تا پایان امسال می توانند با انتخاب طرح های تعرفه ای نامحدود با سرعت های 128، 256 و 512 کیلوبیت بر ثانیه و پرداخت یکجای هزینه اشتراک 6 ماه اول در هنگام ثبت نام از تخفیف ویژه در هزینه اشتراک و همچنین یک دستگاه مودم رایگان بهره مند شوند.
 
وی ادامه داد: مشترکان علاقه مند به اسـتفاده از سرویس اعتباری وایمـکس ایرانسل نیز می توانند با انتخاب طرح های تعرفه پایه با سرعت های  128 و 256 کیلوبیت بر ثانیه و پرداخت 6 ماه اشتراک به صورت یکجا از 25 درصد تخفیف ویژه در هزینه اشـتراک ماهیانه خود استفاده کنند و کاربـران سرعتهای بـالاتر نیز با انتخاب طرح تعرفه پایه 512 کیلوبیت بر ثانیه از 17 درصد تخفیف در هزینه اشتراک ماهیانه سرویس خود بهره مند می شوند.
 
به گزارش مهر، هم اکنون ارتباط اینترنت پرسرعت بی سیم از طریق وایمکس ایرانسل با پهنای باند بین 128 کیلوبیت تا 2 مگا بیت بر ثانیه در 12 شهر اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، کرج، مشهد، شهریار، خمینی شهر، شهر قدس، قرچک و خوراسگان ارائه شده است.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"

 

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها