تغییر تعرفه‌های مخابراتی براساس درآمدخانوار; قیمتها امسال تغییرنمی‌کند

تاریخ ارسال خبر : 1389 بهمن        تعداد مشاهده : 6289
0 - 0
تغییر تعرفه‌های مخابراتی براساس درآمدخانوار; قیمتها امسال تغییرنمی‌کند

 

 

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به بررسی بسته پیشنهادی شرکت مخابرات برای تغییر تعرفه های تلفن ثابت و موبایل گفت: این پیشنهاد در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در حال بررسی است اما به طور قطع قیمتها تا پایان امسال تغییر نخواهد داشت.
جزئیات بسته پیشنهادی مخابرات برای تغییر قیمت


به گزارش مهر، شرکت مخابرات ایران اوایل تابستان امسال پیشنهاد تغییر قیمت مکالمات تلفن ثابت و موبایل را در قالب بسته پیشنهادی به سازمان تنظیم مقررات ارائه داد که طبق گفته مدیرعامل مخابرات در این بسته کاهش تعرفه موبایل بین استانی درنظر گرفته شده است.


صابر فیضی در این باره به مهر گفته بود که در این بسته پیشنهادی چندین تعرفه متغیر با توجه به زمان و مکان برای مشترکان تلفن ثابت و موبایل درنظر گرفته شده که در صورت موافقت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام خواهد شد.


به گفته وی در برخی از موارد این بسته پیشنهادی افزایش تعرفه تلفن ثابت را خواستار شدیم اما در بخش تلفن همراه سیاست کاهش تعرفه بخصوص در مکالمات بین استانی مدنظر است.


مدیرعامل شرکت مخابرات ایران عادلانه کردن نرخ‌های مخابراتی را از اهم برنامه‌های سال جاری این شرکت برشمرد و گفت: تغییر نرخ خدمات مخابرات به معنای افزایش آن نیست.


قیمتها تا پایان سال تغییری نخواهد داشت


محمد کرم پور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفتگو با خبرنگار مهر از بررسی بسته پیشنهادی تغییر تعرفه های مخابراتی خبر داد و اظهار داشت: احتمال مشخص شدن این پیشنهاد و تصمیمگیری نهایی برای آن تا پایان امسال بعید به نظر می رسد.


وی با بیان اینکه تا پایان امسال تعرفه های ارتباطی و مخابراتی بدون تغییرنسبت به گذشته مطابق روال فعلی اعمال می شود تصریح کرد: هم اکنون سازمان تنظیم مقررات درحال بررسی تعرفه های جدید مخابراتی است که در قالب بسته های تعرفه ای از سوی شرکت مخابرات ایران پیشنهاد شده است.


کرم پور تاکید کرد: تغییر قیمتهای مخابرات متعادل خواهد بود و مطابق با وضعیت درآمدی خانوارها تدوین می شود.


معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه در تعیین تعرفه های جدید مخابراتی، طرح هدفمندکردن یارانه ها نیز لحاظ خواهد شد به مهر گفت: این موارد همچنان در دست بررسی است و فعلا برنامه ای برای تغییر تعرفه ها در دست نیست.


هم اکنون قیمت یک پالس مکالمه تلفن ثابت 7/44 ریال محاسبه می‌شود و تعرفه تلفن همراه با توجه به میزان مسافت و جابجایی مشترک متفاوت خواهد بود.

منبع:پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها