برای اولین بار در بین اپراتورهای کشور و در 239 مسیرهوایی; سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای بین المللی آنتن می‌دهند

تاریخ ارسال خبر : 1390 اسفند        تعداد مشاهده : 7014
0 - 0
برای اولین بار در بین اپراتورهای کشور و در 239 مسیرهوایی; سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای بین المللی آنتن می‌دهند

امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در طول پروازهای بین‌المللی برای اولین بار در بین اپراتورهای تلفن همراه کشور و همگام با روندهای جهانی ممکن شد.
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در 239 مسیر هوایی بین المللی دو شرکت هواپیمایی مالزی و امارات فراهم شده و به زودی گسترش می‌یابد.
 
براساس این گزارش، با توسعه شبکه رومینگ مستقیم و بدون واسطه ایرانسل، در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های اعتباری این اپراتور در 129 اپراتور و 66 کشور جهان فراهم شده که در کلیه این اپراتورها علاوه بر خدمات پایه مکالمه و مبادله پیام کوتاه، امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل فراهم شده است.
همچنین مشترکین سیم کارت‌های دائمی ایرانسل نیز می‌توانند با استفاده از همین امکان، در 379 اپراتور و 156 کشور دنیا از خدمات پایه و در 234 اپراتور از خدمات اینترنت همراه سیم کارت خود استفاده کنند.
 
مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل برای فعال‌سازی و استفاده از سرویس رومینگ سیم‌کارت خود، لازم است با مرکز خدمات مشترکین ایرانسل به شماره ٧٠٠ برای تماس از خطوط ایرانسل و ٠٩٣٧٧٠٠٠٠٠٠ برای تماس از سایر خطوط تماس بگیرند و کلیه اطلاعات لازم را دریافت نمایند. فعال‌سازی خدمات رومینگ بین الملل برای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل نیز با شماره‌گیری کد دستوری #1*111* از خط ایرانسل مورد نظر ممکن است.
اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه گسترده رومینگ سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل در وبسایت رسمی این شرکت به نشانی
www.irancell.ir قابل مشاهده است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها