مروری بر تعرفه اپراتورهای تلفن همراه کشور

تاریخ ارسال خبر : 1389 بهمن        تعداد مشاهده : 6629
0 - 0
مروری بر تعرفه اپراتورهای تلفن همراه کشور

 

 

نرخ يك دقيقه مكالمه سيم‌كارت دايمي همراه اول در ساعات پيك، از اين سيم‌كارت به سيم‌كارت دايمي يا اعتباري همراه اول و يا تلفن ثابت 447 ريال و در ساعات غيرپيك، جمعه‌ها و تعطيلات رسمي 358 ريال و تعرفه‌هاي خدمات سيم‌كارت دايمي همراه اول درباره نرخ يك دقيقه مكالمات بين‌ شهري طبق موارد فوق در ساعات پيك 760 ريال و غيرپيك 536 ريال است.


به گزارش ایسنا اين تعرفه‌ها درباره سيم‌كارت اعتباري همراه اول از اين سيم‌كارت به سيم‌كارت‌هاي اعتباري، دايمي همراه اول و يا تلفن ثابت، در ساعات پيك و مكالمه‌ استاني 670 ريال و ساعات غيرپيك، جمعه‌ها و تعطيلات رسمي 536 ريال است و بين استاني در ساعات پيك 1139 ريال و در ساعات غيرپيك 804 ريال و هزينه‌ ارسال پيامك فارسي 106 ريال و لاتين 264 ريال است.


اما تعرفه تماس از سيم‌كارت‌هاي اعتباري همراه اول به ايرانسل 935 ريال محاسبه مي‌شود و تماس از سيم‌كارت‌هاي دايمي همراه اول به ايرانسل 625 ريال است.


تعرفه تماس از سيم‌كارت‌هاي همراه اول به تاليا همانند تعرفه‌هاي همراه اول محاسبه مي‌شود.


به گزارش ايسنا تعرفه تماس سيم‌كارت‌هاي دايمي ايرانسل به ساير مشتركان سيم‌كارت‌هاي دايمي و يا اعتباري ايرانسل 499ريال محاسبه مي‌شود.


تعرفه تماس از سيم‌كارت‌هاي دايمي ايرانسل به مشتركان ساير اپراتورها 625 ريال است (در همراه اول 447 ريال براي تماس با ديگر مشتركان همراه اول در همان شهر، 760 ريال براي تماس با ديگر شهرها).


هم‌چنين تعرفه هر دقيقه مكالمه مشتركان سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل با ديگر مشتركان سيم‌كارت‌هاي دايمي و يا اعتباري اين اپراتور 620 ريال است، مشتركان سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل براي تماس با مشتركان ساير اپراتورها 852 ريال پرداخت مي‌كنند كه در همراه اول 671 ريال براي تماس شهري و 1140 ريال براي تماس بين شهري است.


به گزارش ايسنا بنا بر اعلام همراه اول، تعرفه‌هاي اين سيم‌كارت‌ها در طرح‌هاي مختلف با تخفيفات مختلفي همراه است؛ به عنوان مثال در اعياد مذهبي كليه مكالمات در خطوط همراه اول با 10 درصد تخفيف صورت مي‌گيرد و در بعضي طرح‌ها نيز برخي تعرفه‌ها در حد رايگان ارايه مي‌شود.


ايرانسل هم به خبرنگار ايسنا اعلام كرده كه كليه مشتركان سيم‌كارت‌هاي دايمي و اعتباري ايرانسل مي‌توانند با فعال‌سازي يكي از طرح‌هاي تعرفه تشويقي ايرانسل تا 97 درصد تخفيف در هزينه‌هاي ارتباطي خود برخوردار شوند. هم‌چنين در سيم‌كارت‌هاي دايمي و اعتباري ايرانسل تعرفه تماس بين شهري و هزينه جابه‌جايي وجود ندارد و تعرفه تماس از هر جاي ايران به هر جاي ديگر كشور مستقل از محل قرارگيري مشترك يا مقصد وي و يا شهري كه سيم‌كارت را از آن خريده و ثبت‌نام كرده يكسان است و هزينه اضافه‌اي به صورتحساب وي افزوده نمي‌شود.


تعرفه‌ پيام‌هاي فارسي در سيم‌كارت‌هاي دايمي همراه اول به مبلغ 89 ريال و پيامك‌هاي لاتين به مبلغ 222 ريال محاسبه مي‌شوند و در سيم‌كارت‌هاي اعتباري و دايمي ايرانسل تعرفه هر پيام كوتاه فارسي 100 ريال و هر پيام كوتاه لاتين 160 ريال است.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"

 

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها