تقلید همراه اول از ایده‌های ایرانسلی

تاریخ ارسال خبر : 1389 بهمن        تعداد مشاهده : 6454
0 - 0
تقلید همراه اول از ایده‌های ایرانسلی

دو اپراتور ایرانسل و همراه اول این روزها لبه مرز رقابت با یکدیگر راه می‌روند بطوریکه همراه اول دنباله‌رویی از رقیب خود را در پیش گرفته است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، همراه اول به تازگی طی طرحی مشابه ایرانسل نسبت به فروش سیم‌کارت و خدمات خود در قالب یک بسته اقدام کرده است.
ایرانسل که چند ماهی است به همراه سیم‌کارت‌های خود یک سیم‌کارت هدیه و ۵ محصول رایگان ویترین و بسته ۲۰ تایی پیام الکترونیک رایگان یک ماهه، ۱۰۰ پیام چندرسانه‌ای رایگان یک ماهه و ۵۰۰ کیلوبیت اینترنت همراه (GPRS) رایگان یک ماهه ارایه می‌کند، همراه اول نیز مشابه همین طرح را به تازگی و تا ۱۶ اسفند ماه برای مشترکان خود عرضه می‌کند.
همراه اول این طرح را در بسته ای تحت نام ۳۲۱ با هزینه ۱۰۰ هزار ریال شامل ۳۰۰ پیامک، ۲۰ آوا و نما و یک سیم‌کارت و ۲۰ درصد تخفیف مکالمه عرضه می‌کند.
البته این طرح همراه اول برخلاف ایرانسل تنها در استان‌های خاصی از جمله استان‌های اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان و مازندران به متقاضیان عرضه می‌شود.
همچنین با خرید بسته ۳۲۱ همراه اول مشترکین صاحب یک سیم‌کارت، ۱۵۰ پیامک و ۱۰ آوا و نما خواهند شد و اگر در طول ۳۰ روز بعد از فعال‌سازی سیم‌کارت به میزان ۵۰ هزار ریال از سیم‌کارت خود استفاده کنند، صاحب ۱۵۰ پیامک و ۱۰ آوا و نمای دیگر خواهند شد.
بسته ۳۲۱ همراه اول باید حتما قبل از ۱۶ اسفند ماه فعال شود و مشترکین با فعال‌سازی سرویس همراهان اول از ۲۰ درصد تخفیف مکالمات با دوستان و اعضای خانواده برخوردار خواهند شد

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها