باکیفیت‌ترین دوربین دیجیتالی تصویربرداری جهان ساخته شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 بهمن        تعداد مشاهده : 6478
0 - 0
باکیفیت‌ترین دوربین دیجیتالی تصویربرداری جهان ساخته شد

ICTna.ir - شرکت کانن مدل اولیه از دوربین دیجیتالی جدیدی را به نمایش گذاشته است که با کلیه دوربین‌های موجود در بازار متفاوت است و باکیفیت‌ترین دوربین دیجیتالی مخصوص تصویربرداری در جهان محسوب می‌شود.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات  و ارتباطات (ایستنا) این دوربین دیجیتالی Wonder Camera نام دارد و شکل ظاهری آن با دوربین‌های دیجیتالی امروزی کاملا متفاوت است. لنز این دوربین قابلیت گرفتن تصویر در اندازه و کیفیت فوق بزرگ را دارد و امکان زوم تا 500 میلیمتر را فراهم می‌کند.
اما بر اساس توضیحات کانن در مورد این دوربین، این سیستم فقط قابلیت تصویربرداری دارد و کیفیت تصاویر ویدیویی تهیه شده به وسیله آن به قدری بالا است که کاربران می‌توانند هر یک از فریم‌های تصویر را جدا کنند و آن را به عکس‌های باکیفیت تبدیل نمایند.
دوربین دیجیتالی Wonder Camera فناوری ویژه‌ای را در خود جا داده است که می‌تواند روی هر شیئ به صورت مجزا زوم کند و از آن‌ها تصاویر باکیفیتی را تهیه نماید.
احتمال تولید انبوه دوربین دیجیتالی با این فناوری‌های تصویربرداری وجود دارد، اما بعید به نظر می‌رسد که کانن بتواند این دوربین دیجیتالی را طی چند سال آتی وارد بازارصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها