واگذاری سیم‌کارت دائمی همراه اول به زوج‌های جوان کردستانی

تاریخ ارسال خبر : 1390 اسفند        تعداد مشاهده : 6644
0 - 0
واگذاری سیم‌کارت دائمی همراه اول به زوج‌های جوان کردستانی

 

 

مدیرعامل شرکت مخابرات کردستان از واگذاری سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول با تخفیف 25 درصد به زوج‌های جوانی که در سال جاری تشکیل خانواده داده‌اند خبر داد.
 
محمدسعید احمدی امروز در گفت‌وگو با فارس در سنندج هدف از اهدای جوایز شرکت مخابرات کردستان را ارتقا کمی و کیفی خدمات شرکت مخابرات عنوان کرد و افزود: واگذاری سیم‌کارت دائمی همراه اول به زوج‌های جوان که در طول سال 1390 تشکیل خانواده داده‌اند از 15 اسفندماه سال جاری تا پایان فروردین‌ماه سال 1391 به مناسبت عید نوروز با تخفیف 25 درصد از قیمت اصلی سیم‌کارت، یکی از جوایز تشویقی این شرکت است.


وی افزود: واگذاری سیم‌کارت دائمی به اعضای خانواده مشترکین دائمی از 15 اسفندماه سال جاری تا پایان فروردین‌ماه سال آینده با تخفیف 25 درصد یکی دیگر از جوایز اعلام شده از سوی شرکت مخابرات برای تشویق شهروندان متقاضی همراه اول دائمی است.


به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات کردستان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی به متولدین 12 بهمن تا 22 بهمن سال 1357 تا 1390 سیم‌کارت تلفن همراه اول دائم با تخفیف 25 درصد از قیمت اصلی سیم کارت واگذار می‌شود.


احمدی پائین بودن هزینه مکالمه تلفن همراه اول دائمی را یکی از مزیت‌های سیم‌کارت‌های اپراتورهای جدید عنوان کرد و افزود: استفاده از سیم‌کارت همراه اول دائمی از لحاظ اقتصادی و کمک به سبد خانواده منطقی‌تر و مقرون به صرفه است.


تمام علاقه‌مندان واجد شرایط بهره‌مندی از جوایز و تخفیفات ویژه سیم کارت دایمی همراه اول با مراجعه به ادارات مخابرات و دفاتر فروش زیرپوشش شرکت مخابرات استان کردستان می‌توانند نسبت به خرید ویژه طرح فوق اقدام کنند.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها