سيستم آنلاين بررسي ضمانت نامه گوشي هاي نوكيا در ايران راه اندازي شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 دی        تعداد مشاهده : 6283
0 - 0
سيستم آنلاين بررسي ضمانت نامه گوشي هاي نوكيا در ايران راه اندازي شد

 

 

ICTna.ir - نوكيا امروز از راه اندازي سرويسي جديد براي مصرف كنندگان ايراني خبر داد كه به آن ها اين امكان را مي دهد به صورت آنلاين اصالت ضمانت گوشي هاي خود را بررسي كنند.


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی نوکیا در ایران این شرکت با معرفي یک سيستم آنلاين، بررسي ضمانت نامه گوشي هاي خود را به شيوه اي ديگر نيز امكان پذير ساخت. اين سرويس با هدف ارائه اطلاعاتي مفيد و آنلاين در زمينه ضمانت نامه، در كنار ساير خدمات مشابه پس از فروش نوكيا در جهت افزايش هر چه بيشتر رضايت مصرف كنندگان در ايران راه اندازي شده است.
 
هومن معصومي راد، مدیر خدمات پس از فروش نوکیا در ایران، در این خصوص گفت: ما امروز خوشحاليم كه سرويس ديگري را در زمينه بررسي اصالت ضمانت نامه گوشي هاي نوكيا براي مصرف كنندگان ايراني معرفي مي كنيم. با استفاده از سرويس بررسي آنلاين ضمانت نامه مي توان ضمن آگاهي از اعتبار يا عدم اعتبار ضمانت نامه گوشي، به مدت زمان باقي مانده از آن نيز دسترسي داشت. او افزود: پس از راه اندازي موفق مرکز تلفن پاسخ گوی فارسی و همچنين سرويس پيام كوتاه تشخيص اصالت گوشي، اين گام ديگريست كه نوكيا در جهت افزایش هرچه بیشتر آگاهی عمومی نسبت به گارانتی کشوری، به عنوان تنها گارانتی معتبر نوکیا در ایران، برمي دارد."


كاربران مي توانند به منظور استفاده از اين سرويس به آدرس

http://www.farsi.nokia.com/warrantycheck مراجعه كرده و با وارد كردن شماره سريال گوشي

 خود در قسمت مربوطه از جزئيات ضمانت نامه آن آگاهي يابند.

ضمناً آن ها از اين طريق مي توانند از موارد مختلف پوشش دهی ضمانت نامه و همچنين جزئيات مربوط به تعمير گوشي هاي خود در مراكز مجاز خدمات پس از فروش نوكيا نيز مطلع شوند.

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها