ايرانسل بسته‌هاي افزايشي حجيم GPRS عرضه كرد

تاریخ ارسال خبر : 1389 دی        تعداد مشاهده : 6493
0 - 0
ايرانسل بسته‌هاي افزايشي حجيم GPRS عرضه كرد

 

 

ICTna.ir - ايرانسل از عرضه بسته‌هاي افزايشي حجيم 200 و 800 مگابايتي و 2 و نيم گيگابايتي اينترنت همراه (GPRS) با قابليت كاهش هزينه‌هاي استفاده از اين سرويس تا 99درصد، به تمامي مشتركين سيم‌كارت‌هاي دائمي و اعتباري خود خبر داد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومي ايرانسل، بسته 200 مگابايتي با اعتبار زماني استفاده يك روز با بهاي 10هزار ريال، بسته 800مگابايتي 7 روزه با بهاي 40هزار ريال و بسته 2 و نيم گيگابايتي 30 روزه با بهاي 100 هزار ريال از طريق شماره گيري كد دستوري #1*7*3*140* براي مشتركين سيم‌كارت‌هاي اعتباري و #2*7*3*130* براي مشتركين سيم‌كارت‌هاي دائمي قابل فعال سازي است، ضمن آنكه كدهاي دستوري فعال سازي هر بسته با ارسال يك پيام كوتاه بدون متن به شماره 8220 نيز قابل دريافت مي‌باشند.
بهاي خريد هر بسته از اعتبار موجود در سيم‌كارت مشتركين اعتباري كسر و به صورتحساب مشتركين سيم‌كارت‌هاي دائمي افزوده مي‌شود.


براساس اين گزارش، در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بسته افزایشی جدید اقدام نماید، می تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان تاریخ انقضای بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان باقی مانده از بسته قبلی به مدت اعتبار بسته جدید اضافه خواهد شد. البته حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها 90 روز تعيين شده است.


مشتركين سيم‌كارت‌هاي اعتباري با شماره‌گيري كد دستوري #1*3*7*3*140* و مشتركين سيم‌كارت‌هاي دائمي با شماره‌گيري كد دستوري #1*3*7*3*130* ميتوانند از وضعيت حساب بسته افزايشي GPRS خويش باخبر شوند.
اطلاعات بيشتر در خصوص بسته‌هاي افزايشي و ساير خدمات ايرانسل در پايگاه اينترنتي اين شركت به نشاني
www.irancell.ir قرار گرفته استصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها