مسابقه عکس محرم ایرانسل تا ۱۵ دی ادامه دارد

تاریخ ارسال خبر : 1389 آذر        تعداد مشاهده : 6644
0 - 0
مسابقه عکس محرم ایرانسل تا ۱۵ دی ادامه دارد

مسابقه عکاسی با MMS ایرانسل با موضوع ماه محرم تا ۱۵ دی ماه سال جاری ادامه دارد.

آرش کریم بیگی -مدیر روابط عمومی ایرانسل- در گفتگو با خبرنگار آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) گفت:  این رقابت تا ۱۵ دی ماه و با موضوع عکس ماه محرم برگزار می‌شود. مشترکینی که مایل به شرکت در این رقابت هستند، باید عکس خود را مطابق با این موضوع از طریق MMS به ایرانسل ارسال کنند.
به گفته وی تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های ایرانسل برای اطلاع از نحوه شرکت در این مسابقه و دیگر مسابقات ویترین ایرانسل، کافیست عکسهای مرتبط با ماه محرم خود را از طریق MMS به شماره ۸۸۳۱ ارسال کنند.

به گفته وی، عکس‌های ارسال شده از طریق سرویس پیام چندرسانه‌ای، بر روی منوی «مسابقات چند رسانه‎ای» پورتال ویترین ایرانسل نمایش داده و در معرض داوری دیگر مشترکین قرار می‎گیرند. رتبه‌بندی عکس‌ها بر اساس انتخاب دیگر مشترکین و برحسب امتیاز خواهد بود و برندگان این رقابت، صاحبان عکس‌های هستند که عکس ارسالی‌شان بیشترین امتیاز را در میان عکس‌های موجود به دست آورده باشد. در نهایت بر اساس امتیازهای کسب شده برای هر عکس، به مشترکینی که آن عکس را ارسال کرده‌اند جوایزی شامل ۵۰ دستگاه گوشی تلفن همراه و ۴۰دستگاه دوربین عکاسی حرفه ای اعطا می‌شود.
به گفته آرش کریم بیگی مشترکین برای عضویت در خبرنامه عکس خود در این مسابقه می‌توانید شناسۀ STARTN را به ۸۳۳۱ ارسال نمایید. در این حالت، اخبار عکس ارسالی عکس مشترک، به صورت روزانه برای وی ارسال می‌شود. همچنین هر زمان مشترکی برای وی امتیاز یا نظر ثبت کند، همان لحظه صاحب عکس از طریق پیام کوتاه آگاه خواهد شد.
صاحبان عکس، همواره میتوانند برای اطلاع از رتبه خود، ROTB و برای دریافت کلیه نظرات در قالب یک پیام‌چندرسانه‌ای، NAZAR را به ۸۳۳۱ ارسال کنند.
به گفته وی ارسال رایگان درخواست فعال‌سازی سرویس پیام چندرسانه‌ای، از طریق مراجعه به یکی از فروشندگان مجاز ایرانسل و تکمیل و امضای فرم مربوطه به همراه ارائه تصویر شناسنامه و یا کارت ملی مالک مقدور است.
مدیر روابط عمومی ایرانسل تصریح کرد دریافت و ارسال فرم و همچنین فعال‌سازی سرویس پیام‌های چندرسانه‌ای (MMS) برای تمامی مشترکین جدید و قدیمی ایرانسل کاملا رایگان بوده و نیاز به پرداخت وجهی ندارد.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها