ارزان‌ترين و گران‌ترين خدمات ارزش افزوده تلفن همراه

تاریخ ارسال خبر : 1391 مرداد        تعداد مشاهده : 6443
0 - 0
ارزان‌ترين و گران‌ترين خدمات ارزش افزوده تلفن همراه

 

 

روزهاي خاص و مناسبت‌ها در كشور كم نيستند و دو اپراتور تلفن همراه در كشور با ارائه خدمات ارزش افزوده هر روزه بر مشتركان خود مي‌افزايند و آن‌ها را به استفاده از سرويس‌هاي ارائه شده از طريق اينگونه خدمات در كنار خدمات مبتني بر پيامك ترغيب مي‌نمایند.


به گزارش ايسنا، ارائه خدمات ارزش افزوده از سوي هر دو اپراتور به صورت معمول ايجاد مي‌شود كه اين خدمات براي روزهاي خاص و مناسبت‌ها با افزايش روبه رو است.


در همين رابطه مدير كل خدمات بر ارزش افزوده همراه اول در پاسخ به گران‌ترين و ارزان‌ترين خدمات ارزش افزوده ارائه شده اپراتور اول تلفن همراه به مبالغ 35 تا 100 تومان اشاره كرد و گفت: ميانگين هزينه سرويس‌هاي ارائه شده خدمات ارزش افزوده 50 تومان می باشد.


محمدرضا سوهانيان افزود: تصميم داريم براي جلوگيري از درگير شدن مشترك با سرويس‌هاي ارائه شده، مبالغ متفاوتي ارائه نشود و بيشتر خدمات مبتني بر پيامك در ميانگين قيمتي 50 تومان محاسبه شوند، اما برخي خدمات نيز هستند كه با هماهنگي همراه اول، توسط برخي همكاران خريده و ارائه مي‌شود.


در همين رابطه نيز مدير روابط عمومي شركت ايرانسل در توضيح خدمات ارزش افزوده ارائه شده از سوي اين اپراتور تلفن همراه گفت: ویترین ایرانسل به عنوان اولین بازار عرضه خدمات ارزش افزوده و محتوای ویژه تلفن همراه در تابسان 86 راه اندازی کرده است.


به گفته آرش کریم بیگی طیف گسترده از خدمات ارزش افزوده مبتنی بر پیام کوتاه، پیام چند رسانه‌يی یا همان MMS، نرم‌افزارهای کاربردی ویژه تلفن همراه، خدمات پست الکترونیک همراه، آهنگ پیشواز و خدمات مبتنی بر موقعیت به مشترکین عرضه شده که برخی محصولات و خدمات ویترین، برخی از آهنگ‌های پیشواز، برخی محصولات پیشخوان و همچنین سرویس‌هایی نظیر لطفا با من تماس بگیرید، سرویس تماس‌های از دست رفته، اطلاع از هزینه تماس، پیامگیر صوتی، خدمات بانکداری همراه، برخی خدمات مبتنی بر موقعیت، صورتحساب گیری از طریق وب‌سایت و پیام کوتاه به صورت رايگان براي مشتركان در نظر گرفته شده‌اند .


وی در باره گرانترین و ارزانترين سرویس‌های ارزش افزوده گفت: هزينه محاسبه شده آهنگ پیشواز گرانترين خدمت ارزش افزوده با احتساب500 تومان بوده که در حال حاضر با بهای تخفیفی ماهیانه 250 تومان عرضه می‌شود و ارزانترین آن‌ها طیفی از خدمات ارزش افزوده رایگان ایرانسل را شامل می‌شود.

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها