نحوه دریافت صورتحساب پایان دوره و میان دوره همراه اول با پیامک

تاریخ ارسال خبر : 1391 مرداد        تعداد مشاهده : 6714
0 - 0
نحوه دریافت صورتحساب پایان دوره و میان دوره همراه اول با پیامک

سینا: نحوه دریافت صورتحساب پایان دوره و میان دوره مشترکین سیمکارت‌های دائمی همراه اول از طریق پیامک اعلام گردید.
بر اساس این گزارش، با استفاده از این سرویس مشترکان می‌توانند از قبض دوره و کارکرد میان دوره تلفن همراه خود به تفکیک موارد کارکرد تلفن شهری، بین شهری، پیام کوتاه و سایر هزینه‌ها مطلع گردند.
مشترکان برای دریافت راهنمای سیستم میتوانند یک پیامک با متن h یا H یا Help به شماره ۹۹۰۰۰۹ ارسال کنند و برای دریافت قبض پایان دوره یک رقم شماره دوره صورت حسابگیری*دو رقم شماره سال را به شماره ۹۹۰۰۰۹ با پیام کوتاه بفرستند.
همچنین برای دریافت مبلغ کارکرد میان دوره با ارسال پیامک با متن m به شماره ۹۹۰۰۰۹ و برای دریافت مبلغ کارکرد در محدوده زمانی مشخص با ارسال تاریخ پایان شش رقمی*تاریخ شروع شش رقمی به شماره ۹۹۰۰۰۹ از کارکرد خود مطلع شوند.
برای ارسال یک پیامک با متن D یا d به شماره ۹۹۰۰۰۹ می‌توان لیست دوره‌های صورت حسابگیری را دیافت کرد و برای دریافت خلاصه قبض آخرین دوره نیز یک پیامک با متن S یا s به شماره ۹۹۰۰۰۹ ارسال کرد.
همچنین برای ثبت‌نام جهت دریافت قبض پایان دوره پیش از چاپ و توزیع قبوض می‌توان یک پیامک با متن R به شماره ۹۹۰۰۰۹ ارسال کرد و با ارسال پیامک با متن RH به شماره ۹۹۰۰۰۹ نیز اطلاعات رومینگ را دریافت نمود.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها