همزمان با محرم۸۹ طرح ويژه لوح فشرده نواهاي پيشواز و هيئت عزاداران ايرانسل اجرا میشود

تاریخ ارسال خبر : 1389 آذر        تعداد مشاهده : 6298
0 - 0
همزمان با محرم۸۹ طرح ويژه لوح فشرده نواهاي پيشواز و هيئت عزاداران ايرانسل اجرا میشود

 

 

ICTna.ir - همزمان با فرارسيدن ايام سوگواري شهادت سرور و سالار شهيدان، حضرت امام حسين(ع) و ياران باوفايش، ايرانسل مجموعه‌اي از نواهاي ويژه ايام محرم را در قالب يک لوح فشرده رايگان و غيرقابل فروش گردآوري و در بين عزاداران حسيني توزيع خواهد كرد.


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومي ايرانسل، در اين لوح فشرده، بخشي از نواهاي پيشواز ايرانسل ويژه محرم و صفر89 با آثاري از سعيد خوانساري، رسول نجفيان، غلامعلي كويتي‌پور، حسين كشتكار، مهدي عبدلي، مهدي مقدم، ماهان بهرام‌خان، احسان خواجه‌اميري، علي اصحابي، مهدي يغمايي، محمد عليزاده، محسن چاووشي، بنيامين بهادري و نزار قطري گردآوري شده و مشتركين ايرانسلي كه مايلند هر يک از اين نواها را به عنوان نواي پيشواز خود انتخاب كنند، کافيست يک پيام‌کوتاه بدون متن به شناسه مربوطه که در ابتداي هر نوحه پخش مي‌شود، ارسال نمايند.


محتواي اين لوح فشرده از طريق وبسايت رسمي ايرانسل به نشاني

www.irancell.ir نيز در دسترس علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد.


بنابر اعلام، در ايام محرم و از 16 آذر تا 15 دي‌ماه سال جاري، تمامي آهنگ‌هاي پيشواز ايرانسل با پنجاه درصد تخفيف و به قيمت 2500 ريال به مشتركين ارائه مي‌گردند. همچنين، تمامي مشترکين ايرانسل، با فعال‌سازي هر يک از آهنگ‌هاي پيشواز مندرج در اين لوح فشرده، عضو هيئت عزاداران ايرانسل شده و از ده درصد تخفيف در بهاي تبادل پيام‌کوتاه با ديگر اعضاي هيئت عزاداران ايرانسل، زنگ گوشي رايگان ويترين و عضويت رايگان براي دريافت محصولات مناسبتي روزانه ويترين برخوردار مي‌شوند. همچنين ايرانسل بسياري ديگر از محصولات مناسبتي ويترين شامل محصولات متني، پس زمينه و زنگ گوشي ويژه ايام محرم را به مشترکين خود عرضه خواهد كرد.
براساس اين گزارش، سال گذشته نواها و نوحه‌هاي عاشورايي ايرانسل، روزانه بيش از 40 ميليون بار در سراسر كشور شنيده شد.

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها