رایتل: شهرداری مانع توسعه شبكه در تهران است!

تاریخ ارسال خبر : 1391 مرداد        تعداد مشاهده : 6506
0 - 0
رایتل: شهرداری مانع توسعه شبكه در تهران است!

 

مدیركل برند و ارتباطات رایتل گفت: سنگ‌اندازی‌های متعدد شهرداری تهران، بزرگترین مانع توسعه شبكه رایتل در این شهر است.

 

'شاهین آرپناهی' روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا ، با اشاره به تلاش رایتل برای توسعه خدمات در شهر تهران، اظهار داشت: متاسفانه تلاش و كوشش شركت رایتل برای توسعه شبكه نسل سوم خدمات تلفن همراه در تهران با مانع تراشی شهرداری مواجه می باشد.

 

وی افزود: تا زمانی كه رویه فعلی شهرداری تهران ادامه داشته باشد، ارائه خدمات مطلوب و درخور شان شهروندان تهرانی با سرعت مطلوب صورت نخواهد گرفت.

 

آرپناهی با اشاره به شعارهای شهرداری تهران مبنی بر تلاش برای حفظ حقوق شهروندی، تصریح كرد: این شعارها در حالی مطرح می‌شود كه با ممانعت های متعدد شهرداری ، شهروندان تهرانی در احقاق یكی از حقوق خود كه توسعه تكنولوژی روز دنیاست با مشكل مواجه هستند .

 

مدیر كل برند و ارتباطات رایتل گفت: هم اكنون اپراتور های اول و دوم بیش از 2 هزار آنتن در تهران نصب كرده اند، اما با وجود پیگیری جدی رایتل از ابتدا تاكنون كمتر از 130 فقره مجوز توسط شركت وابسته به شهرداری صادر شده و این موضوع به معنی آن است كه شهرداری در عمل امكان ورود اپراتور جدید به تهران را نمی دهد .

 

آرپناهی در ادامه افزود: برخلاف شهرداری تهران، شهرداری‌های سایر شهرهای بزرگ كشور همكاری بسیار مطلوبی با رایتل داشته‌اند و به عنوان نمونه این همكاری مطلوب باعث گردیده كه خدمات بسیار مطلوبی در اختیار مشتركان شهرستان كرج قرار گیرد و می توان اعلام كرد وضعیت رایتل در كرج از سایر اپراتورها نیز بهتر است.

 

وی با بیان اینكه اگر شهرداری تهران همكاری لازم را با رایتل داشته باشد، هیچ محدودیتی در ارائه خدمات به شهروندان تهرانی نداریم، تصریح كرد: در شرایط كنونی شهروندان تهرانی علاقه وافری برای استفاده از خدماتی نظیر ارتباط تصویری و اینترنت پرسرعت همراه دارند و ما نیز خود را مكلف می‌دانیم كه این امكان را برای آنها فراهم كنیم، اما مدتهاست كه در این مسیر با مشكل تراشی‌های شهرداری تهران مواجه هستیم.

 

آرپناهی تصریح كرد : برای پیگیری موضوع نیز دهها بار در یك سال گذشته درخواست دیداربا شهردار تهران را مطرح كرده ایم كه تاكنون محقق نشده است .

 

وی ابراز امیدواری كرد : مسئولان شهرداری تهران با تغییر رویه كنونی و انجام همكاری‌های لازم، شرایط واگذاری خدمات نسل سوم تلفن همراه را به مردم تهران فراهم نمایند.

 

عرضه آزمایشی سیم كارت های تامین تلكام با نام تجاری رایتل با نصب ۴۰۰ سایت BTS در سراسر كشور، همزمان با دهه فجر سال گذشته درتهران و با خدمات پایه نسل دوم و منحصر به خدمات پایه صوت و پیامك آغاز شد.

 

نام رایتل از دو كلمه 'رای' به معنی هوشمند و عبارت پسوند 'تل' تشكیل شده است .اپراتور سوم تلفن همراه كه قرار است نسل سوم تلفن همراه را وارد بازار كشور كند، پروانه فعالیت خود را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت كرد و یكی از زیرمجموعه‌های شركت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها