خرید و فروش کالا از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل ممکن شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 آذر        تعداد مشاهده : 6497
0 - 0
خرید و فروش کالا از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل ممکن شد

سامانه همراه امن پاسارگاد (اِمپاد) با قابلیات خرید پیامکی کالا از طریق تلفن همراه و با استفاده از کارت های بانکی رونمایی شد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) خریداران عضو پرداخت امن پاسارگاد می توانند با فعال کردن این سامانه، فقط با ارسال یک پیامک به شماره ۷۲۲۳ از خط ایرانسل خود، کالاهای تعریف شده در این سامانه را سفارش دهند.
براساس این گزارش، نحوه عملکرد سامانه به این شکل است که فروشندگان از طریق صفحه اختصاصی شان در پی پاد، کدهایی به محصولات خود اختصاص می دهند. این کدها از طریق کانال های اطلاع رسانی دلخواه (بروشور، تبلیغات، آگهی تلویزیونی و …) به اطلاع خریدار رسانده می شود. خریدار برای سفارش کالا کافی است تنها کد امپاد آن را در قالبی مشخص به شکل پیامک به شماره ۷۲۲۳ (متناظر با واژه PAAD در گوشی های تلفن همراه) ارسال کند. با دریافت این سفارش، بهای کالا از حساب خریدار کم شده، مطابق با فرآیند پرداخت امن به بانک پاسارگاد منتقل می شود. خریداران و فروشندگانی که از امپاد استفاده می کنند، از کلیه حمایت های پرداخت امن پاسارگاد برخوردار می شوند.
یکی از مزایای اصلی امپاد این است که فروشندگان برای استفاده از آن نیازی به داشتن سایت اینترنتی ندارند؛ به این ترتیب، همه صاحبان مشاغل می توانند در قالب امپاد از مزایای سامانه پرداخت امن پاسارگاد برخوردار شوند.
علاقه مندان می توانند برای اطلاع بیشتر به mobile.paypaad.ir مراجعه نمایند.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها