مرحله دوم ثبت نام رایتل: ۱۵ فروردین۹۰ در تهران و کرج

تاریخ ارسال خبر : 1390 بهمن        تعداد مشاهده : 6310
0 - 0
مرحله دوم ثبت نام رایتل: ۱۵ فروردین۹۰ در تهران و کرج

 

 

مدير كل برند و ارتباطات رايتل از آغاز ثبت نام‌هاي جديد براي سيم‌كارت‌هاي اپراتور سوم تلفن همراه در تهران و كرج از 15 فروردين‌ماه سال آينده خبر داد.


شاهين آرپناهي در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار كرد: علاقه‌مندان سيم‌كارت‌هاي رايتل در تهران و كرج و كساني كه به هر دليل نتوانستند براي سيم‌كارت‌هاي رايتل ثبت‌نام كنند، مي‌توانند از روز 15 فروردين‌ماه سال آينده براي اين كار اقدام كنند.


وي تاكيد كرد: تعرفه‌هايي كه در حال حاضر در رابطه با سيم‌كارت‌هاي رايتل ارائه مي‌شود، در قالب جشنواره اولين‌هاست و فعلا اين قيمت‌ها تشويقي هستند و كساني كه مشتركان رايتل هستند با استفاده از امتياز اولين‌ها مي‌توانند از خدمات رايتل استفاده كنند.


آرپناهي گفت:‌ اپراتور سوم تلفن همراه سيم‌كارت‌هاي خود را در قالب جشنواره ارائه مي‌كند و ما هر روز تعدادي از سيم‌كارت‌ها را واگذار خواهيم كرد.


مدير كل برند و ارتباطات رايتل استقبال از ثبت نام سيم‌كارت‌هاي رايتل در تهران و كرج را بسيار خوب ارزيابي كرد و با بيان اينكه در سيم‌كارت‌هاي ديتاي رايتل، تكنولوژي جديدي عرضه مي‌شود كه از GPRS متفاوت و نسل سوم است، گفت: در تعرفه‌هاي تشويقي مكالمات تصويري رايگان و پيامك رايگان هم داريم كه اطلاعات آن برروي سايت رايتل www.rightel.ir وجود دارد.

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها