قاچاقچیان دیگر به قاچاق گوشی فکر نمی‌کنند

تاریخ ارسال خبر : 1389 آذر        تعداد مشاهده : 6501
0 - 0
قاچاقچیان دیگر به قاچاق گوشی فکر نمی‌کنند

شروین فریگام گفت : از وقتی خبر کاهش تعرفه واردات گوشی تلفن همراه انتشار یافته قاچاقچیان به سمت و سوی دیگری روی آورده اند.
مدیر بازاریابی سونی اریکسون در ایران در گفت و گو خبرنگار با آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) ، اظهار داشت : گرچه هنوز مصوبه کاهش تعرفه واردات گوشی ابلاغ نشده است اما پس از انتشار این خبر ، قاچاقچیانی که از امارات گوشی وارد ایران می کردند دیگر به فکر قاچاق نیستند.
وی ادامه داد : با کاهش تعرفه واردات گوشی تلفن همراه کنترل برندهای مختلف از جمله ما برروی واردات گوشی هایشان بیشتر خواهد شد.
فریگام در خصوص دیگر مزایای کاهش تعرفه واردات گوشی تلفن همراه ، تاکید کرد :‌ برندهای بزرگ بنابر میزان فروششان در کشورهای مختلف سرمایه گذاری می کنند و برای سونی اریکسون تا به حال میزان فروش اعلام شده در ایران به دلیل قاچاق این گوشی ها رسمی اعلام نمی شده و از این پس با افزایش میزان فروش رسمی این برند در ایران ، میزان سرمایه گذاری سونی اریکسون نیز در ایران افزایش خواهد یافت .
او با تصریح این مطلب که ضرر اصلی را در قاچاق گوشی تلفن همراه خریدار متحمل می شود ، افزود : واردکننده غیرقانونی تنها به سود خود می اندیشد و وارد کردن جنس مرغوب یا بد برایش مهم نیست و بر همین اساس اگر قاچاق صورت بگیرد خریدار گوشی تلفن همراه مجبور است جنس گران و ناکارآمد تهیه کند.
مدیربازاریابی سونی اریکسون در ایران اضافه کرد : از دیگر معایب واردات غیرقانونی گوشی تلفن همراه نداشتن گارانتی گوشی هاست و این امر موجب می شود خریدار از خدمات پس از فروش برندها بهره مند نباشد.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها