مدیرعامل رایتل وعده داد: واگذاری به روز سیم‌کارت از فروردین۹۱

تاریخ ارسال خبر : 1390 اسفند        تعداد مشاهده : 6288
0 - 0
مدیرعامل رایتل وعده داد: واگذاری به روز سیم‌کارت از فروردین۹۱

 

 

مدیر عامل اپراتور سوم تلفن همراه اظهار امیدواری کرد: واگذاری سیم‌کارت‌های اپراتور سوم، در نیمه دوم فروردین‌ماه سال 91 به روز شود.
 
به گزارش فارس، حمید فرنگ در مراسم آغاز به کار شبکه سومین اپراتور تلفن همراه کشور در تهران، اظهار کرد: بحث نسل سوم تلفن همراه، تقریبا در سال 87 در کشور آغاز شد که سرویس‌های این نسل، بر پایه فناوری IP است.


مدیر عامل سومین اپراتور تلفن همراه افزود: شبکه رایتل در نوزدهم دی‌ماه سال جاری در کرج به عنوان نخستین شهر راه‌اندازی شد و امروز نیز شبکه در تهران راه‌اندازی خواهد شد.


وی تصریح کرد: پوشش کامل شهرهای بزرگ اشاره شده در پروانه، در برنامه شش ماه نخست سال 91 این اپراتور است.


فرنگ اظهار امیدواری کرد: در نیمه دوم فروردین‌ماه سال 91، واگذاری سیم‌کارت‌های اپراتور سوم، به روز شود.


فرنگ در بخشی از سخنان خود با اشاره به تاثیرات فرهنگی و اجتماعی خدمات نسل سوم، تغییر شیوه و بهبود زندگی مردم، کاهش نیاز به رفت و آمدهای غیر ضروری، کاهش شکاف دیجیتالی و افزایش عدالت اجتماعی را از جمله تاثیرات فرهنگی و اجتماعی این خدمات دانست و گفت: در این راستا کارگروه‌هایی در رایتل ایجاد شده است.


وی همچنین ارائه خدمات مبتنی بر مکان، خدمات ماشین به ماشین، خدمات درمانی، تجارت الکترونیکی و آموزش از راه دور را از جمله مهم‌ترین خدمات محتوا و ارزش افزوده مبنی بر نسل سوم تلفن همراه عنوان کرد و گفت: از مجموعه‌های خارج از رایتل و بخش خصوصی برای همکاری در حوزه سرویس‌های خدمات ارزش افزوده دعوت می‌کنیم.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها