پرداخت سود سهامداران مخابرات آغاز شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 6937
0 - 0
پرداخت سود سهامداران مخابرات آغاز شد

پرداخت سود سهامداران مخابرات آغاز شد

 

 

سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت مخابرات ایران از امروز می‌توانند با مراجعه به شعب بانک ملت سود سهام خود را دریافت کنند.

به گزارش ايلنا، کلیه سهامداران حقیقی با در دست داشتن اصل کارت سهامداری و اصل کارت ملی و سهامداران حقوقی و با ارائه معرفی‌نامه، اصل کارت سهامداری و اصل کارت ملی نماینده معرفی شده می‌توانند از تاریخ یاد شده به شعب بانک ملت مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند.

پرداخت سود به سهامداران از نظر زمانی محدودیت ندارد، ولي ارائه مدارک گفته شده الزامی است.


این در حالی است که روابط عمومی شرکت مخابرات ایران امروز در اطلاعیه ای اعلام کرد پرداخت سود سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت مخابرات ایران از بعد از ظهر روز یکشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه در کلیه شعب بانک ملت آغاز و هم اکنون ادامه دارد . روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ضمن سپاس از همکاری های بی دریغ و فشرده کارکنان بانک ملت ، اعلام کرد با توجه به زمان بسیار کوتاه آماده سازی فهرست سهامداران شرکت مخابرات ایران برای دریافت سود ، بانک ملت در یک برنامه منظم و زمان بندی شده ، موفق شد در فرصتی اندک پرداخت سود سهامداران را آغاز کند.

در حالی که پیش از این اعلام شده بود سود سهام شركت مخابرات ايران كه قرار بود 25 ارديبهشت‌ماه پرداخت شود، ظاهرا در اختيار بانك ملت قرار گرفته اما اين بانك به دليل مشكلاتي، نتوانسته آن را توزيع كند و به گفته مدير عامل شركت مخابرات ايران قرار شده سود سهامداران حقيقي و حقوقي خرد به احتمال زياد از فردا (سه‌شنبه) به سهامداران پرداخت شود.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها