برنامه های همراه اول برای تلکام۲۰۱۰ تشریح شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 آبان        تعداد مشاهده : 6525
0 - 0
برنامه های همراه اول برای تلکام۲۰۱۰ تشریح شد

معاون بازاريابي و امور مشتريان شركت ارتباطات سيار ايران گفت: همراه اول در نمايشگاه telecom تبديل گوشي تلفن همراه را به يك همراه چند منظوره محقق مي كند.
محمد مهدي عطوفي هدف از حضور شركت ارتباطات سيار ايران را جذب اعتماد مشتركان همراه اول و جذب مشتريان جديد با توجه به فضاي بوجود آمده عنوان كرد و گفت: شعار محوري همراه اول در نمايشگاه telecom امسال "ايده هاي نو، خدمات جديد" است كه براي تحقق بخشيدن به اين شعار، امسال سرويس هاي متنوعي را در سالن 7 نمايشگاه بين المللي به نمايش مي گذاريم.
وي با اشاره به حضور 27 شركت داخلي ارائه دهنده سرويسهاي ارزش افزوده در سالن همراه اول و حضور 3 شركت خارجي همكار از كشورهاي ايتاليا، آلمان و يونان در اين سالن اظهار داشت: در مجموع 30 شركت در زمينه ارائه خدمات ارزش افزوده در غرفه همراه اول حضور دارند و شركت مبين نت نيز به دليل ماهيت كاري خود كه ارائه سرويس هاي پهناي باند وسيع با كاربري انتقال اطلاعات بر روي كامپيوترهاي شخصي و گوشي هاي مجهز است، در سالن همراه اول حضور دارد.
وي محوري ترين سرويس قابل ارائه همراه اول در نمايشگاه امسال را سرويس” موبايل پيمنت” عنوان كرد و گفت: اين سرويس به صورت عملياتي در سطح نمايشگاه telecom عرضه مي شود و نحوه پرداخت از طريق موبايل براي عموم نمايش داده خواهد شد.
معاون شركت ارتباطات سيار ايران با بيان اينكه بيشترين فضاي غرفه همراه اول در نمايشگاه telecom به اين سرويس اختصاص يافته است، افزود: برپايي سمينارهاي تخصصي در زمينه “موبايل پيمنت” با دعوت از كارشناسان مربوطه از ديگر برنامه هاي نمايشگاه است.
عطوفي با اشاره به سرويس هاي متنوع همراه اول در telecom گفت: براي اولين بار همراه اول بحث باندلينگ گوشي و سيمكارت را خواهد داشت كه پس از نمايشگاه و در طول سال جاري سيمكارت با گوشيهاي متنوع كه بيش از 10 تا 25 درصد ارزانتر از قيمت واقعي آن خواهد بود، به مشتركان ارائه مي شود.
وي گفت: همچنين «مودم اينترنت همراه» از ديگر سرويسهاي نمايشگاه است كه با اتصال به رايانه هاي قابل حمل امكان استفاده از قابليت هاي پروتكل GPRS ، EDGE‌ و 3G‌ را در فضاهاي تحت پوشش ممكن مي سازد.
عطوفي ادامه داد: امسال حضور شركت خدمات اول در زمينه خدمات مشتركين كه سرويس هاي درب منزل را ارائه مي كند در نمايشگاه معرفي خواهد شد. همچنين مراسم قرعه كشي طرحهاي «همراه ميلاد» و «نويد همراه»، 24 آبان ماه در telecom برگزار مي شود
.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها