برنامه های همراه اول برای نمایشگاه تلکام ۲۰۱۰ تشریح شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 آبان        تعداد مشاهده : 6494
0 - 0
برنامه های همراه اول برای نمایشگاه تلکام ۲۰۱۰ تشریح شد

 

 

ICTna.ir - مدير كل مشتركين و متقاضيان شركت ارتباطات سيار ايران با بيان اينكه درنمايشگاه‌ امسال همراه اول با شعار« ايده هاي نو، خدمات جديد »حضور مي‌يابد گفت: در نمايشگاه امسال سيم كارتي با قابليت جديد ارائه مي‌دهيم كه مختص اپراتور اول است .


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) علي حميدي، مدير كل مشتركين و متقاضيان شركت ارتباطات سيار ايران در گفت‌و‌گو با ستاد خبری گروه مخابرات ایران با بيان اينكه در نمايشگاه امسال تغييرمحسوسي نسبت به نمايشگاه‌هاي قبلي داشته ايم گفت: با توجه به توافقي كه با شركت LG داريم قرار است در اين نمايشگاه سيم كارت با گوشي به مشتركان معرفي شود.


وي در ادامه توضيح داد: در اپراتورهاي خارجي رويه‌اي وجود دارد كه معمولا گوشي‌هايي را به انضمام سيم كارت‌ به مشتركان مي‌فروشند كه گوشي مربوطه فقط با سيم كارت آن اپراتور فعال مي‌شود؛ بعنوان مثال بعضي مواقع شاهد بوديم كه گوشي وارد كشور مي‌شد كه اين گوشي با سيم كارت‌هاي ما رجيستر نمي‌شد چون آن گوشي براي سيم‌كارت اپراتور خاص تعريف شده و ما نيز سيم كارت باگوشي را در نمايشگاه‌ امسال براي اولين بار عرضه خواهيم كرد.


وي درباره شركت‌هاي خارجي حاضر در نمايشگاه‌ امسال گفت: سه شركت‌ خارجي از كشورهاي ايتاليا، يونان و آلمان در نمايشگاه امسال با همراه اول حضور خواهند داشت.


وي با بيان اينكه تعداد سرويس‌هاي داخلي كه قرار است در نمايشگاه عرضه و در معرض ديد بازديد كنندگان قرارگيرد 33 عنوان است گفت: قرار است 27 شركت داخلي در نمايشگاه به همراه ما حضور يابند و همچنين طرح‌هاي مختلف خود را نيز در اين نمايشگاه ارائه مي‌دهيم.


حميدي با بيان اينكه در اين نمايشگاه موبايل پيمنت « پرداخت از طریق تلفن همراه » و سرويس‌هاي ارزش افزوده همراه اول از مباحث اساسي خواهد بود، از حضور دانشگاه صنعتي شريف به همراه شركت ارتباطات سيارايران در نمايشگاه خبرداد و گفت: شركت خدمات اول كه با شماره 1868 معرف حضور مشتركان است نيز در اين نمايشگاه با ما حضور خواهد داشت.


وي معرفي خدمات 09990 و ارائه گزارشی از نحوه خدمات رساني آن به مشتركان را از ديگر خدماتي عنوان كرد كه در نمايشگاه امسال ارائه مي‌شود . حميدي گفت :همچنين بخش‌هاي سرگرمي و نظرسنجي‌ خواهيم داشت.


مدير كل امور مشتركين و متقاضيان شركت ارتباطات سيار ايران با اشاره به اهميت نمايشگاه تلكام و اثربخشي آن در كشور و حوزه ارتباطات گفت: همراه اول بعنوان يك اپراتورشناخته شده تعاملاتي را با ساير اپراتورهاي دنيا نيزدارد و با توجه به اينكه اپراتورهاي كشورهاي ديگرنيز ما را زير نظردارند و درخواست حضور،عرضه و معرفي محصولات و سرويس‌هاي ارزش افزوده خود را در نمايشگاه داشتند ما نيز اين بستر را مهيا كرديم كه آنها در نمايشگاه حضور يافته و سرويس‌هاي ارزش افزوده خود را به مردم و متقاضيان معرفي كنند.


حميدي برگزاري چنين نمايشگاه‌هايي را بسيار مهم و موثر دانست و بيان داشت: اين نمايشگاه‌ با توجه به اينكه هر سال برگزار مي‌شود و در طول يكسال گذشته بسياري شركت‌ها توليدات و محصولاتي دارند كه مردم آنچنان كه بايد و شايد از آنها اطلاعي ندارند بنابراين، اين نمايشگاه‌ فرصتي فراهم مي‌آورد كه شركت‌ها و سازمان‌ها خدمات خود را به ديگران معرفي كرده و از طرفي با تجارب و خدمات ديگر شركت‌ كنندگان نيز آشنا شده و از آن بهره‌ ببرند.


وي ادامه داد: از طرفي در اين نمايشگاه كه حضور بسياري از فعالان و ارائه دهندگان سرويس را به صورت يكجا شاهديم بهترين فرصت براي تعامل و همكاري محسوب مي‌شود.


وي در ادامه سخنان خود با بيان اينكه گروه مخابرات در سالن های 6 و 7 حضور دارند و شرکت ارتباطات سیار و مبین نت در سالن شماره 7 خدمات خود را عرضه می کنند ، گفت: البته بسياري از سرويس‌ها و محصولات جديد را نيز قرار است در نمايشگاه ارائه دهيم كه بهتر است در زمان برگزاري نمايشگاه عنوان كرده و بازديد كنندگان با حضور در نمايشگاه و سالن همراه اول از آنها مطلع شوند.


او با بيان اينكه معمولا در اين گونه نمايشگاه‌ها سرويس‌هاي جديدي به مردم معرفي مي شود خاطرنشان كرد : البته در نمايشگاه خدماتي كه قبلا به مشتركان نيز داده مي‌شد مجددا مطرح مي‌شود، مثلا بسته‌هاي GPRS و تخفيف‌هايي كه براي آن ارائه مي‌شود كه مشتركان مي‌توانند مراجعه كرده و از نزديك از اين خدمات بهره‌ برده و استفاده كنند.


به اعتقاد حميدي اگر از حضور كشورهاي ديگر و اپراتورهاي آنها براي حضور در اين نمايشگاه دعوت كرده و با آنها تعاملاتي انجام شود واين بستر سازي مهيا شود در كارآيي نمايشگاه و حوزه مربوطه بسيار مهم و تاثيرگذار بوده و نتايج و تبعات خوبي براي حوزه ارتباطات كشورمان خواهد داشت، ما نيز دراين راستا در نمايشگاه امسال حضور سه شركت خارجي از سه كشوررا خواهيم داشت.


مدير كل مشتركين و متقاضيان شركت ارتباطات سيار ايران برگزاري نمايشگاه به صورت بین المللی را نكته مثبت آن دانست و اين حضور رامعرفي و شناسايي سازمان يا آن نمايشگاه در مجامع بين المللي دانست.


وي خطاب به مشتركان گفت: سعي مان براين است كه سرويس‌ها به نحو احسن به مشتركان ارائه شوند و همچنين مشتركاني كه سيم كارت‌هايشان مشكل داشته و يا خواستار دريافت سرويس هاي مختلف هستند نيز مي‌توانند با مراجعه به غرفه همراه اول از اين خدمات استفاده كرده و مشكل خود را برطرف كنند.


وي افزود: با مراجعه و حضور بازديد كنندگان، اميدواريم آن دسته كه مشترك ما هستند ، با سرويس‌ها و خدمات ما آشنا شده و آن دسته كه مشترك ما نيستند، مشترك ما شده و از سرويس‌هاي ارزش افزوده همراه اول بهره‌ برند.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها