براي نخستين بار در ايران; خدمات بانكداري همراه ايرانسل راه‌اندازي شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 آبان        تعداد مشاهده : 6525
0 - 0
براي نخستين بار در ايران; خدمات بانكداري همراه ايرانسل راه‌اندازي شد

ICTna.ir - براي نخستين بار در ايران، خدمات حقيقي بانكداري همراه، بعنوان ابزاري نوين در صنعت بانکداري و پرداخت الکترونيک کشور، با قابليت انجام خدمات بانكي از طريق تلفن‌همراه در هر لحظه و هر كجا به مشتركين ايرانسل عرضه شد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) روابط عمومي ايرانسل، با استفاده از خدمات بانكداري همراه ايرانسل، تمامي مشتركين سيم‌كارت‌هاي اين اپراتور كه داراي يكي از كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب بوده و رمز اينترنتي كارت بانكي خود را دريافت نموده‌اند، مي‌توانند با استفاده از گوشي تلفن‌همراه خود و بدون نياز به نصب هرگونه نرم‌افزار و يا اعمال تنظيمات خاص در آن، از خدمات بانكداري همراه ايرانسل استفاده كنند.
 
براساس اين گزارش، مشتركين سيم‌كارت‌هاي ايرانسل، براي استفاده از اين سرويس كافي است با شماره‌گيري كد دستوري #724* و دنبال كردن دستورالعمل‌هاي بسيار ساده‌اي كه از طريق پيام‌كوتاه براي وي ارسال مي‌شود، به صورت رايگان در اين سرويس ثبت‌نام و آن را بروي خط ايرانسل خود فعال كنند.
براي استفاده از خدمات بانكداري همراه ايرانسل، پس از تكميل ثبت‌نام، كافي است در هر لحظه و هر كجا، كد دستوري #724* توسط مشترك شماره‌گيري و در منوي نمايش داده شده سرويس مورد نظر انتخاب شود.
 
در حال حاضر امكان خريد شارژ و پرداخت كليه قبوض از طريق خدمات بانكداري همراه ايرانسل ممكن بوده و به زودي استفاده از خدماتي نظير انتقال وجه، اعلام مانده حساب و دريافت صورتحساب نيز ممكن خواهد شد.
 
سهولت استفاده و كارائي بالا، قابليت استفاده در همه مدل‌هاي گوشي تلفن‌همراه، امنيت و محرمانگي بالا در تراكنش‌هاي بانكي، خدمت رساني رايگان، سرعت و كيفيت بالا، صرفه جويي در زمان و كاهش سفرهاي درون شهري، امكان استفاده از چند كارت بانكي مختلف با قابليت انتخاب در هنگام انجام تراكنش از جمله مزايا و جاذبه‌هاي خدمات بانكداري همراه ايرانسل مي‌باشند.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها