خدمات منطقه طلايي ايرانسل رونمایی شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 آبان        تعداد مشاهده : 6195
0 - 0
خدمات منطقه طلايي ايرانسل رونمایی شد

با ارائه خدمات منطقه طلايي ايرانسل، براي اولين بار در ايران، مشترکين سيم‌کارت‌هاي اعتباري ايرانسل، با تعيين محدوده مکاني دلخواه دايره شکل، از تخفيف مکالمه داخل شبکه در آن مکان برخوردار خواهند شد.

به گزارش ايلنا، احسان مظفري پور مديركل بازاريابي ايرانسل، گفت:با استفاده از اين سرويس، اين امکان را براي مشتركين خود فراهم شده که به دلخواه خود نقطه‌اي را انتخاب و هرگاه تماس‌هاي خود را تا شعاع مشخصي از اين نقطه برقرار مي‌كنند، شامل تخفيف "منطقه طلايي" خود شوند.
به گفته وي، پس از فعال سازي اين سرويس تنها کافي است تماس‌ها از منطقه طلايي مشخص شده توسط مشترک برقرار شود تا بتوان بدون محدوديت در تمام ساعات شبانه‌روز از تخفيف منطقه طلايي ايرانسل استفاده كرداين سرويس به دو شکل "منطقه طلايي عمومي" و " منطقه طلايي شخصي" ارائه مي شود. بدين ترتيب مشتركين مي توانند پس از اشتراک اين خدمات، تعدادي "منطقه طلايي عمومي" و يا " شخصي" را انتخاب کرده و از مزاياي آن بهره‌مند شوند.
مظفري پور گفت: ايرانسل منطقه‌هاي خاصي را تحت عنوان "منطقه طلايي عمومي" معين مي‌کند که تماس در آن محدوده شامل تخفيف خواهد شد، مثلا ميدان يا پارک معروف شهرها ومناطق اطراف آن تا فاصله معيني به عنوان منطقه طلايي عمومي معرفي شده و كاربران با اشتراک در آن مي‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز در منطقه طلايي منتخب، از تخفيف مکالمه بهره‌مند شوند.
مديركل بازاريابي ايرانسل گفت: علاوه بر منطقه طلايي عمومي، كاربران حتي مي‌توانند خودشان هم منطقه طلايي ايجاد كنند. بدين صورت که با انتخاب يک محدوده مکاني دايره شکل که بيشتر اوقات خود را در آن مناطق مي‌گذرانند و بيشترين تماس‌ها را از آنجا برقرار مي‌كنند، از تخفيف مکالمه در آن مکان برخوردار خواهند شد. مثلا دانشجويان، مي‌توانند محدودهً دانشگاه خود را به عنوان منطقه طلايي شخصي خود تعريف كرده و يا اگر بيشتر در منزل يا مناطق اطراف آن حضور دارند، مي توانند آنجا را به عنوان منطقه طلايي خود در نظر بگيرند. هر کس مي تواند بنا بر محل سکونت يا محل کار خود يا هر منطقه اي که بيشترين تماس ها را از آنجا برقرار مي کند، مناسب ترين "منطقه طلايي شخصي" را براي خود تعريف کند.
وي همچنين افزود:خدمات نقشه مجازي ايرانسل سرويسي است که مي‌تواند مکان مشترکين تلفن همراه را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه ايرانسل، تشخيص داده و کاربردهاي متنوعي را براساس آن ارائه دهد.
به گفته مديركل بازاريابي ايرانسل،‌از جمله کاربردهاي مهم اين سرويس که در مرحله آزمايشي ارائه شده‌اند، مي‌توان به تعيين مکان دوستان با نام "نماي دوستان" و تعيين مکان اعضاي خانواده يا "نماي خانواده" اشاره کرد. به كمک اين سرويس مي‌توان از موقعيت مکاني اعضاي خانواده يا دوستان آگاه شد.
مظفري پور در ادامه افزود: گستره عرضه خدمات شارژ الكترونيك كه پيش از اين و براي اولين بار در ايران توسط ايرانسل راه اندازي شده بود، رشد و گسترش پيدا خواهد كرد.
مديركل بازاريابي ايرانسل با بيان اين مطلب گفت: با استفاده از خدمات “شارژ الکترونيکي” (e-Charge)، تمامي مشتركين ايرانسل مي‌توانند با روشي ساده، سريع و مطمئن بدون نياز به خريداري کارت شارژ، اعتبار مکالمه خط اعتباري خود را افزايش دهند. همچنين با توسعه امكانات اين سرويس پيشرفته توسط ايرانسل، مشتركين مي‌توانند به هر ميزان كه مايل باشند، سيم كارت خود را شارژ كنند و يا صورتحساب سيم كارت دائمي خود را بپردازند.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها