پوشش جمعیتی ایرانسل به بیش از ۷۶ درصد رسید

تاریخ ارسال خبر : 1389 آبان        تعداد مشاهده : 6071
0 - 0
پوشش جمعیتی ایرانسل به بیش از ۷۶ درصد رسید

 

 

مدير عامل ايرانسل از ارائه سرويس تلفن اينترنتي - Voip - و سرويس تلفني اينترنتي پيشرفته كه به زودي راه‌اندازي مي‌شوند، خبر داد.


به گزارش خبرنگار ايسنا، عليرضا قلمبر دزفولي ـ مدير عامل ايرانسل - در نشست خبري كه به مناسبت چهارمين سال راه‌اندازي شبكه ايرانسل برگزار شد، اظهار كرد: در سال چهارم فعاليتمان بايد هفت هزار و 586 كيلومتر جاده را تحت پوشش خوب قرار مي‌داديم كه تا امروز 16 هزار و 390 كيلومتر تحت پوشش قرار گرفته است.


او ادامه داد: همچنين بايد تا سال چهارم، 88/65 درصد پوشش جمعيتي را تحت پوشش قرار مي‌داديم اما تا امروز 15/76 درصد تحت پوشش قرار گرفته و بسيار از برنامه پيش‌بيني شده جلوتريم.


وي افزود: ايجاد درآمد متوسط سالانه حدود يك هزار ميليارد توماني براي دولت و پرداخت مستقيم دو هزار و 100 ميليارد توماني به دولت از طرف ايرانسل صورت مي‌گيرد، همچنين جذب 51 درصد از مشتركان جديد طي يكسال گذشته و رشد 10 درصدي سهم بازار در يك سال گذشته را داشتيم.


دزفولي افزود: ايرانسل علاوه بر رومينگ سيم‌كارت‌هاي داخلي با 218 اپراتور و تلفن همراه رومينگ مشتركان اعتباري را با 43 اپراتور دارد و برقراري رومينگ ديتا با 45 اپراتور ديگر را نيز داراست.


دزفولي گفت: امروز سرويس شبكه‌ي خصوصي مجازي را داريم كه بانك‌ها مي‌توانند در گستره‌ي تحت پوشش شبكه براي ارتباط با هم از اين سرويس استفاده كنند همچنين به‌زودي ارائه سرويس تلفن اينترنتي Voip و سرويس تلفني اينترنتي پيشرفته را خواهيم داشت.


مدير عامل ايرانسل در اين نشست خبري كه هم‌چنان در حال برگزاري است گفت: در حال حاضر بيش از 500 هزار نقطه دسترسي در سراسر كشور وجود دارد و ايرانسل با 14 بانك داراي قرارداد است و هر كدام از اين بانك‌ها از طريق حداقل يك تا چهار سامانه‌، آماده ارائه خدمات به مشتركان ايرانسل هستند و بيش از 71 هزار نفر ساعت انواع آموزش‌هاي عمومي و تخصصي داشتيم.

 منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها