فرآیند واریز وجه و واگذاری سیم کارت های رایتل در کرج

تاریخ ارسال خبر : 1390 دی        تعداد مشاهده : 5982
0 - 0
فرآیند واریز وجه و واگذاری سیم کارت های رایتل در کرج

واگذاری سیم کارتهای دایمی و دیتای رایتل از امروز در شهر کرج آغاز گردید.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) رایتل در این مرحله با آن دسته از متقاضیانی که پیش­ ثبت نام خود را انجام داده و در اولویت­های فعلی واگذاری هستند، تماس گرفته و از آنها جهت تکمیل مراحل ثبت نام دعوت بعمل خواهد آورد.

بدین ترتیب با تکمیل مراحل ثبت نام در سایت، متقاضیان، ظرف مدت حداکثر سه روز کاری پس از پرداخت هزینه­ های مربوطه سیم­کارتهای دائمی و یا دیتای رایتل را در درب منازل از طریق پست دریافت خواهند نمود.

شایان ذکر است در این مرحله سیم کارتهای دائمی با  کد ۰۹۲۰ و سیم کارتهای دیتا با کد ۰۹۲۱ در شهر کرج، عرضه می شود. دارندگان سیم کارت­های دائمی رایتل می توانند از انواع خدمات ارائه شده نسل سوم تلفن همراه از جمله مکالمه تصویری، اینترنت  پرسرعت، پیام چند رسانه ­ای و... در کنار دیگر خدمات پایه­ همانند؛ ارسال و دریافت پیام کوتاه استفاده کنند.

متقاضیان سیم کارت دیتای رایتل که ویژه دسترسی به خدمات دیتا و اینترنت پرسرعت هستند، می توانند به طور دائم و به صورت سیار با استفاده از دستگاههای مختلف نظیر انواع تبلت، مودمهای جیبی با قابلیت 3G و لپ تاپ هایی که محل نصب سیم کارت دارند از اینترنت استفاده کنند. این سیم کارت ها قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه (SMS) را نیز دارند.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها