ارائه سرويس کانون هواداران ليگ برتر فوتبال به مشترکين ايرانسل

تاریخ ارسال خبر : 1389 مهر        تعداد مشاهده : 6465
0 - 0
ارائه سرويس کانون هواداران ليگ برتر فوتبال به مشترکين ايرانسل

ICTna.ir - ايرانسل سرويس جديد "کانون هواداران ليگ برتر فوتبال ايران" را به تمامي مشترکين سيم‌کارت‌هاي دائمي، اعتباري و پيام رسان خود عرضه کرد.

 

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومي ايرانسل، سرويس جديد کانون هواداران ليگ برتر فوتبال ايران، اين امکان را در اختيار مشترکين ايرانسل قرار مي‌دهد که با توجه به تيم فوتبال محبوب خود در ليگ برتر، در هر يك از کانون‌هاي دلخواه عضو شده و در ارسال پيام‌کوتاه با ديگر اعضاي آن کانون، از ١٠ درصد تخفيف برخوردار شوند. همچنين با عضويت در نخستين کانون هواداران، يک آهنگ پيشواز رايگان هم براي مشترک فعال مي‌گردد.

 

عضويت در هر يک از کانون‌هاي هواداران ليگ برتر فوتبال ايران با شماره‌گيري کد دستوري مربوط به هر تيم ممکن است. به عنوان مثال، مشترکين مي‌توانند با شماره‌گيري کد دستوري #14*2*6*7*140* از خط ايرانسل خود عضو کانون هواداران تيم پرسپوليس، با شماره گيري کد دستوري #11*2*6*7*140* عضو کانون هواداران تيم استقلال و با شماره گيري کد دستوري  #16*2*6*7*140* عضو کانون هواداران تيم تراکتورسازي تبريز شده و از ۱۰ درصد تخفيف در بهاي ارسال پيام‌کوتاه به ساير اعضاي همان کانون بهره‌مند شوند.

 

در حال حاضر هر يک از مشترکين ايرانسل مي‌تواند حداکثر در ٣ کانون مورد علاقه خود عضو شوند.  هزينه عضويت در هر کانون ٥٠٠٠ ريال بوده که پس از عضويت مشترک، از اعتبار حساب وي کسر مي گردد و مدت عضويت و استفاده از خدمات هر کانون نيز ٣٠ روز است.

 

اطلاعات بيشتر در خصوص سرويس کانون هواداران ليگ برتر ايرانسل  و فهرست كليه كانون‌ها و كد عضويت در وب‌سايت رسمي اين اپراتور به نشاني www.irancell.ir قرار گرفته است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها