ارائه سیم کارت و مکالمه رایگان از سوی ایرانسل به زلزله‌زدگان

تاریخ ارسال خبر : 1391 مرداد        تعداد مشاهده : 6471
0 - 0
ارائه سیم کارت و مکالمه رایگان از سوی ایرانسل به زلزله‌زدگان

آرش كريم بيگي در گفت‌گو با خبرنگار ايسنا گفت: نمايندگان و تیم فني ايرانسل از یکساعت پس از وقوع زلزله به منطقه اعزام شده‌اند و به‌طور مستمر در مناطق زلزله‌زده حضور دارند و براي ارائه سرويس پايدار در منطقه فعاليت مي‌كنند اما از آنجایی که طرح پایداری شبکه در شرایط اضطراری از زمان راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل اعمال شده است، خوشبختانه تمامی اقدامات لازم بر اساس برنامه از پیش طراحی شده در شرایط اضطراری انجام گردید و شبکه ایرانسل در مناطق زلزله زده با مشکل یا اختلال فنی خاصی مواجه نشده است.


وي بيان كرد: هيچ‌گونه قطعي و مشكل در شبكه به علت وقوع زلزله در این مناطق واقع نشده و اگر مشتركان در برخی مناطق در دقایق اولیه وقوع زلزله با اختلال مواجه شدند به دليل حجم بالاي ترافيك تماس‌ها بوده است.


كريم‌بيگي افزود: هم‌چنين ايرانسل تيم‌هايي را به مناطق زلزله‌زده اعزام كرده كه پس از تكميل ثبت‌نام براي تسهيل تامین نياز‌هاي ارتباطي‌ زلزله زدگان، سيم‌كارت رايگان به هموطنانمان در این مناطق ارائه شود.


وی افزود: از سوی دیگر بستر فنی لازم براي جمع‌آوری كمك‌هاي نقدی مشترکان به زلزله زدگان فراهم گردیده و در حال مذاکره با هلال احمر هستیم تا مشترکان ایرانسل با ارسال پیام کوتاه رایگان و بدون کارمزد بتوانند از اعتبار موجود در سیمکارت خود به هموطنانمان در این مناطق کمک نقدی نیز ارسال نمایند.


مدير روابط عمومي ايرانسل تاكيد كرد: از آنجايي كه شبكه ايرانسل طرح پايداري شبكه در شرایط اضطراری را از زمان راه اندازی شبکه خود اجرا کرده، در زمان وقوع زلزله و بعد از آن براي سرويس دهی به مشترکان در مناطق زلزله زده مشكلي ايجاد نشده است و حتی با وجود قطع شبکه برق در این مناطق، از طریق انرژی های پشتیبان و جایگزین سرویس دهی به مشترکان در این مناطق ادامه پیدا کرده است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها