ايرانسل با MMS مسابقه عكاسي برگزار مي‌كند

تاریخ ارسال خبر : 1389 مهر        تعداد مشاهده : 6406
0 - 0
ايرانسل با MMS مسابقه عكاسي برگزار مي‌كند

 

ICTna.ir - ايرانسل از برگزاري ماهانه مسابقه عكاسي با موضوع «بازگشايي مدارس و دانشگاه‌ها» در مهرماه، «زيبايي‌هاي فصل پاييز» در آبان‌ماه و «ماه‌محرم» در آذرماه از طريق سرويس پيام‌هاي چند رسانه‌اي (MMS) خبر داد.


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومي ايرانسل، اين رقابت در فصل پاييز و بر اساس موضوع مسابقه آن ماه برگزار مي‌شود. مشترکيني که مايل به شرکت در اين رقابت هستند، بايد عکس خود را مطابق با موضوع ماه از طريق سرويس MMS به ايرانسل ارسال کنند.


تمامي مشتركين سيم‌كارت‌هاي ايرانسل براي اطلاع از نحوه شرکت در اين مسابقه و ديگر مسابقات ويترين ايرانسل، کافيست يک پيام‌کوتاه بدون متن به شماره ٨٣٣٤ ارسال كنند تا اطلاعات لازم به طور خودكار از طريق پيام‌كوتاه براي آنان ارسال شود.


براساس اين گزارش، عکس‌هاي ارسال شده از طريق سرويس پيام چندرسانه‌اي، بر روي منوي «مسابقات چند رسانه‎اي» پورتال ويترين ايرانسل نمايش داده و در معرض داوري ديگر مشترکين قرار مي‎گيرند. رتبه‌بندي عکس‌ها بر اساس انتخاب مشترکين و برحسب امتياز خواهد بود و برندگان اين رقابت، صاحبان عکس‌هاي هستند که عکس ارسالي‌شان بيشترين امتياز را در ميان عکس‌هاي موجود به دست آورده باشد. در نهايت بر اساس امتيازهاي کسب شده براي هر عکس، به مشترکيني که آن عکس را ارسال کرده‌اند جوايزي شامل 100 دستگاه گوشي تلفن‌همراه و 89 دستگاه دوربين عكاسي ديجيتال اعطا مي‌شود.


بنابر اعلام ايرانسل، ارسال رايگان درخواست فعال‌سازي سرويس پيام چندرسانه‌اي، از طريق مراجعه به يكي از فروشندگان مجاز ايرانسل و تكميل و امضاي فرم مربوطه به همراه ارائه تصوير شناسنامه و يا كارت ملي مالك مقدور است.

در پايان اين اطلاعيه تصريح شده؛ دريافت و ارسال فرم و همچنين فعال‌سازي سرويس پيام‌هاي چندرسانه‌اي (MMS) براي تمامي مشتركين جديد و قديمي ايرانسل كاملا رايگان بوده و نياز به پرداخت وجهي نداردصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها