ايرانسل سبدهاي تخفيفي روزانه، هفتگي و ماهانه عرضه كرد

تاریخ ارسال خبر : 1389 شهریور        تعداد مشاهده : 6651
0 - 0
ايرانسل سبدهاي تخفيفي روزانه، هفتگي و ماهانه عرضه كرد

 

 

ICTna.ir - براي اولين بار در ايران، ايرانسل اقدام به عرضه سبدهاي تخفيفي روزانه، هفتگي و ماهانه براي كاهش هزينه‌هاي تماس،ارسال پيام‌كوتاه (SMS)،ارسال پيام چندرسانه‌اي (MMS) و استفاده از خدمات اينترنت همراه (GPRS) كرده است.


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومي ايرانسل، از 1 مهر تا 30 آذر 1389، تمامي مشترکين قديمي و جديد سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل، مي‌توانند هر زمان که مايل باشند، براي برقراري تماس، ارسال پيام‌کوتاه و پيام‌چند رسانه‌اي داخل شبكه (ايرانسل به ايرانسل) و گردش در اينترنت بوسيله GPRS و دريافت محصول از ويترين ايرانسل، از طرح‌هاي تخفيفي جديد و استثنائي تحت عنوان "سبدهاي تخفيفي ايرانسل" برخوردار شوند.


تمامي مشتركين سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل مي‌توانند اين طرح‌ها را به طور ماهانه مشتمل بر دو طرح سبد بزرگ و كوچك، هفتگي و روزانه فعال كرده و به ترتيب از 49، 47، 42 و 34 درصد تخفيف در مكالمه، ارسال SMS و MMS، استفاده از GPRS و دريافت محصول از ويترين ايرانسل برخوردار شوند. مشترکيني هم که مايل به استفاده از تخفيف‌هاي آخرهفته براي روزهاي پنجشنبه و جمعه هستند هم مي‌توانند با فعال‌سازي سبد ويژه آخرهفته، از 41 % تخفيف در مكالمه، پيام‌کوتاه و پيام چند رسانه‌اي، استفاده از GPRS و دريافت محصول از ويترين ايرانسل برخوردار شوند.


براساس اين گزارش، مشتركين سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل مي‌توانند با شماره‌گيري كد دستوري #3*1*7*140* و پرداخت 10هزار تومان هزينه فعال‌سازي سبد بزرگ ماهانه، از 125دقيقه مكالمه، ارسال 125پيام‌كوتاه و 30 پيام چندرسانه‌اي داخل شبكه و 100 مگابايت استفاده از اينترنت همراه و 30 محصول ويترين ايرانسل به طور رايگان و طي 30 روز استفاده كنند.


مشتركين با شماره‌گيري كد دستوري #4*1*7*140* و پرداخت 5هزار تومان هزينه فعال‌سازي سبد تخفيف 47 درصدي كوچك ماهانه، مي‌توانند از 60 دقيقه مكالمه، ارسال 60 پيام‌كوتاه و 10 پيام چند رسانه‌اي داخل شبكه، 35مگابايت استفاده از اينترنت همراه و 10 محصول ويترين طي 30 روز استفاده كنند. سبد تخفيف 42 درصدي هفتگي نيز با شماره‌گيري كد دستوري #5*1*7*140* و پرداخت 3هزار تومان هزينه براي استفاده از 35دقيقه مكالمه، ارسال 35پيام كوتاه و 5پيام چند رسانه‌اي و 10 مگابايت استفاده از اينترنت همراه و 5محصول ويترين با 7 روز اعتبار زماني قابل فعال‌سازي است.


مشتركين با شماره گيري كد دستوري #6*1*7*140* مي‌توانند سبد 34 درصدي تخفيف روزانه را براي 12 دقيقه مكالمه داخل شبكه، ارسال 12 پيام‌كوتاه و 2 پيام چندرسانه‌اي و استفاده از 2 مگابايت اينترنت همراه و 2 محصول ويترين با هزينه هزار تومان هزينه فعال‌سازي خريداري كنند.


سبد 41 درصدي تخفيف ويژه پنجشنبه و جمعه هم با شماره‌گيري كد دستوري #7*1*7*140* و پرداخت 2هزار تومان هزينه فعال‌سازي براي 31 دقيقه مكالمه و يا 121 پيام‌كوتاه داخل شبكه، 5پيام چندرسانه‌اي، 5 مگابايت استفاده از GPRS و 5 محصول ويترين ايرانسل در اختيار مشتركين سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل قرار گرفته است. اين تخفيف از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه تا 8 صبح روز شنبه فعال بوده و متقاضيان مي‌بايست در همين زمان طرح را فعال كنند.


ميزان اعتبار مکالمه و پيام کوتاه، بر اساس تعرفه طرح پايه ثانيه‌اي محاسبه شده و تخفيف‌هاي فوق پس از فعال سازي سبد تخفيفي مورد تقاضا، به صورت اعتبار به حساب مشترك اضافه مي‌شود.


اطلاعات بيشتر در خصوص سبدهاي تخفيفي ايرانسل و نحوه اطلاع از اعتبار مكالمه، پيام‌كوتاه، پيام چند رسانه‌اي و GPRS و همچنين اطلاع از اعتبار حساب آخر هفته اين طرح، در وب‌سايت رسمي ايرانسل به نشاني www.irancell.ir قرار گرفته است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها