همراه اول شماره های رند خود را به حراج میگذارد

تاریخ ارسال خبر : 1389 شهریور        تعداد مشاهده : 6389
0 - 0
همراه اول شماره های رند خود را به حراج میگذارد

 

 

مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات ايران گفت: امسال ممكن است به جاي برگزاري مزايده، شماره‌هاي رند همراه اول به حراج گذاشته شوند و به بالاترين قيمت پيشنهادي به فروش رسند و تغييراتي نيز در قيمت‌ها ايجاد شود.


داوود زارعيان در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به برگزاري مزايده فروش شماره‌هاي رند همراه اول، اظهار داشت: تصميم‌گيري در خصوص نحوه‌ و چگونگي برگزاري مزايده در مراحل آخر است و نهايتاً تا دو هفته آينده (شهريور ماه) نحوه واگذاري اعلام خواهد شد كه بلافاصله نيز عمليات اجرايي آن آغاز مي‌شود.
وي گفت: براي فروش شماره‌هاي رند شايد امسال همانند سال‌هاي گذشته مزايده‌ برقرار نشود و ممكن است روش كار به اين صورت باشد كه همه شماره‌ها به حراج گذاشته شوند و به بالاترين قيمت پيشنهادي به فروش رسند.
مديركل روابط عمومي و امور بين الملل شركت مخابرات ايران با بيان اينكه شرايط نسبت به گذشته تغيير خواهد كرد، ادامه داد: به اين وسيله انتخاب‌هاي مردم نيز بيشتر خواهد شد؛ ضمن اينكه ممكن است در قيمت‌ها نيز تغييراتي ايجاد شود.
به گزارش فارس، پيش از اين زارعيان در گفت‌وگو با فارس از برگزاري مزايده براي رندترين شماره همراه اول به روش جديد تا پايان تابستان خبر داده بود.
بنابراين گزارش، تاكنون 15 دوره مزايده شماره‌هاي رند برگزار شده كه شماره‌هاي رند 09122222222، ‌09123333333 و 09124444444 از جمله گران‌ترين شماره‌هاي رند فروخته شده بوده‌اند؛ ضمن اينكه شماره رند 09123456789 نيز از در بين شماره‌هايي است كه تابستان امسال فروخته خواهند شد.
در سال‌هاي گذشته شركت مخابرات ايران هر ساله چندين دوره مزايده شماره‌هاي رند برگزار مي‌كرد كه در سال جاري برگزاري اين مزايده بنابر دلايلي انجام نشده است.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها