کرم پور از لغو پروانه در صورت رفتار نامناسب اپراتورها و رسیدگی به سیمکارتهای قطع بدهی خبرداد

تاریخ ارسال خبر : 1389 شهریور        تعداد مشاهده : 6498
0 - 0
کرم پور از لغو پروانه در صورت رفتار نامناسب اپراتورها و رسیدگی به سیمکارتهای قطع بدهی خبرداد

 

 

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تاکید بر اینکه اپراتورها نباید ارتباط مشترکان تلفن همراه را قبل از رسیدن بدهی به سقف ودیعه قطع کنند گفت: در صورتی که ارتباط مشترک ‌پایین تر از ودیعه قطع شده باشد ‌موظف به رسیدگی هستیم.


به گزارش مهر، محمد کرم پور با اشاره به اینکه قرارداد مشترکان موبایل و اپراتور را بررسی و بر اساس آن رسیدگی می کنیم گفت: حتی اگر قرارداد اشکال حقوقی داشته باشد به اپراتور اخطار می دهیم و برای تخلفاتش جریمه سنگین در نظر می گیریم و در صورت رفتار نامناسب اپراتور تا لغو پروانه پیش می رویم.
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قطع سیمکارتهای دیگر مشترک را در قبال بدهی یک سیمکارت غیرقانونی بیان کرد و افزود: این موضوع به آنها ابلاغ و جلوی کار گرفته شده است.
 
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اگر مصداقی در این باره وجود داشته باشد، تخلف بوده و قابل رسیدگی است گفت: اگر مشترکان به علت قطع سیمکارتهای دیگر خود متضرر شده اند این موضوع نیز قابل پیگیری است.
 
وی با بیان اینکه سازمان تنظیم مقررات، یک سازمان صد درصد حکومتی است و مطلقا نهاد اقتصادی، تجاری و بنگاهی نیست اظهار داشت: این سازمان نهادی است که از جانب حکومت، بخشی را اداره می کند و مردم هر قدر این سازمان را بشناسند به نفع خودشان است.
 
کرم پور خاطرنشان کرد: مشترکان می توانند در صورت شکایت به پایگاه اینترنتی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به نشانی
www.cra.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن های 88112504 ، 88112505 دفتر بازرسی این سازمان و همچنین 88112915 و 88469115 معاونت نظارت و اعمال مقررات تماس بگیرند.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها