پيوستن نوكيا به جمع سازندگان دو سيم‌كارته

تاریخ ارسال خبر : 1389 شهریور        تعداد مشاهده : 6247
0 - 0
پيوستن نوكيا به جمع سازندگان دو سيم‌كارته

 

غول تلفن همراه نوكيا اقدام با عرضه C1-00 در هند كه از دو سيم‌كارت پشتيباني مي‌كند، به بازار سازندگان اين نوع گوشي‌ها پيوست.


به گزارش ایسنا بازار گوشي دو سيم‌كارته در هند كه اغلب كاربران به منظورهاي مختلف كاري و شخصي دو شماره تلفن حمل مي‌كنند به كسب و كار پرسودي تبديل شده است.


سازندگان ديگر نيز با عرضه تلفن‌هايي كه به‌صورت همزمان مي‌توانند دو شماره داشته باشند، شروع به وفق يافتن با اين بازار كرده‌اند. نوكيا نيز كه به دنبال بهره‌برداري از اين بازار در حال رشد است، به اين جمع پيوسته است.


گوشي نوكيا داراي نمايشگر TFT، راديو اف ام و قابليت ارسال پيامك است و عمر باتري آن تا شش هفته دوام دارد؛ اين دستگاه داراي دكمه‌اي است كه به كاربران امكان مي‌دهد از سيم‌كارتي به سيم‌كارت ديگر سوئيچ كند و تنها يك سيم‌كارت مي‌تواند در يك زمان فعال شود.


اين گوشي و مدل C2-00 نوكيا كه آن نيز از دو سيم‌كارت پشتيباني مي‌كند با سيستم عامل S40 نوكيا كار مي‌كنند. اگرچه نوكيا برتري‌اش را در برابر رقباي قدرتمندي مانند آيفون اپل و آندرويد گوگل در آمريكاي شمالي از دست داده اما به دليل حضور قدرتمند در مناطقي مانند هند و ساير بازارهاي در حال توسعه در سطح جهاني فروشنده تلفن همراه شماره يك است.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها