برقراري رومينگ بين‌الملل مستقيم و بي‌واسطه سيم‌كارت‌هاي دائمي و اعتباري ايرانسل با مجموعا 200 اپراتور خارجي

تاریخ ارسال خبر : 1389 مرداد        تعداد مشاهده : 6130
0 - 0
برقراري رومينگ بين‌الملل مستقيم و بي‌واسطه سيم‌كارت‌هاي دائمي و اعتباري ايرانسل با مجموعا 200 اپراتور خارجي

 

ICTna.ir - با اضافه شدن 11 كشور كویت، عمان،تركمنستان، نیجریه، آفریقای جنوبی، تایلند، ارمنستان، دانمارك، لیختن اشتاین، انگلستان و سوئیس تعداد كشورهای طرف قرارداد رومینگ بين‌الملل سیم كارت‌های اعتباری ایرانسل به 28 كشور و 38 اپراتور رسید.

 

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی ایرانسل، پیش از این امکان استفاده از سرویس رومینگ بین‌الملل برای مشترکان سیم کارت‌های دایمی ایرانسل در 162 اپراتور و 98 كشور جهان فراهم شده بود.

 

براساس این گزارش در حال حاضر امكان استفاده از سیم‌كارت‌های اعتباری ایرانسل در كشورهای عراق (2اپراتور)، عربستان سعودی (3اپراتور)، تركیه (2اپراتور)، امارات متحده عربی (2اپراتور)، سوریه، قبرس، افغانستان، بلژیك، آذربایجان (3اپراتور)، یمن، سودان، قطر، مالزی، اوگاندا، تاجیكستان، فرانسه، قزاقستان (2اپراتور)، كویت، عمان، تایلند (2اپراتور)، انگلستان (2اپراتور)، نیجریه، تركمنستان، آفریقای جنوبی، ارمنستان، لیختن اشتاین، دانمارك و سوئیس فراهم شده و مشتركان سیم‌كارت‌های اعتباری ایرانسل در هنگام سفر به این كشورها و تنها با شماره‌گیری كد دستوری #7*1*2*3*140* از خط خود، می‌توانند از خدمات رومینگ اعتباری ایرانسل استفاده كنند.

 

مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل برای استفاده از سرویس رومینگ بین‌الملل باید ثبت نام سیم‌کارت خود را تکمیل و مدارک خود را به ایرانسل ارسال کرده باشند و همچنین از داشتن اعتبار کافی در سیم‌کارت خود و یا به همراه داشتن کارت شارژ کافی اطمینان حاصل کنند.

 

این دسته از مشتركان می‌توانند علاوه بر خرید کارت شارژ، از سرویس‌های پیشرفته شارژ ایرانسل از جمله شارژ اینترنتی، شارژ الکترونیکی (e-charge) و شارژ خط به خط (p2p) در زمانی که در خارج از ایران هستند، استفاده کنند، ضمن آنکه مشترکان برای استفاده از دو روش آخر، یعنی شارژ الکترونیکی و خط به خط می‌توانند از نزدیکان خود در داخل ایران نیز کمک بگیرند.

 

مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل برای فعال‌سازی سرویس رومینگ بین‌الملل، کافی است کد دستوری #7*1*2*3*140* را از خط خود شماره‌گیری کنند. پس از آن هنگامی که مشترک از ایران خارج شده و به محدوده رومینگ بین‌الملل وارد می‌شود، سیم‌کارت وی به طور خودکار در وضعیت رومینگ قرار می‌گیرد.

 

اطلاعات بیشتر درخصوص سرویس رومینگ بین‌الملل ایرانسل، در وب سایت رسمی این شركت به نشانی www.Irancell.ir قرار گرفته است. صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها