رایتل بعد از کرج وتهران، در مشهد و قم زنگ می خورد

تاریخ ارسال خبر : 1390 اسفند        تعداد مشاهده : 6469
0 - 0
رایتل بعد از کرج وتهران، در مشهد و قم زنگ می خورد

 

 

امیدواریم نیمه دوم فروردین‌ماه سال جدید، اعطای سیم‌کارت‌های رایتل به‌صورت به روز صورت بگیرد.


به گزارش سیتنا پرس روز گذشته حمید فرنگ مدیر عامل شرکت رایتل، در مراسم واگذاری سیم کارت های رایتل  در تهران که در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، اظهار داشت: واگذاری سیم‌کارت‌های رایتل در تهران نیز مانند کرج ابتدا از خانواده شهدا شروع  و به مرور و تا پیش از عید نوروز، به کسانی که پیش ثبت‌نام را انجام داده‌اند، واگذار خواهد گردید.


وی افزود: برنامه رایتل برای شش ماهه اول سال 91، پوشش کامل شهرهای بزرگی است که در پروانه به آن اشاره شده و این کار به مرور انجام خواهد گردید.


فرنگ ادامه داد: ابتدای راه قرار دارد و توزیع و اعطای سیم‌کارت‌ها و توسعه شبکه به مرور انجام می‌شود و امیدواریم نیمه دوم فروردین‌ماه سال جدید، اعطای سیم‌کارت‌های رایتل به‌صورت به روز صورت بگیرد.


فرنگ با اشاره به تاثیرات فرهنگی و اجتماعی خدمات نسل سوم ارتباطات گفت: تغییر شیوه و بهبود زندگی مردم، کاهش نیاز به رفت و آمدهای غیر ضروری، کاهش شکاف دیجیتالی، افزایش عدالت اجتماعی، از جمله تاثیرات فرهنگی و اجتماعی این خدمات است و در راستای تاثیرات و تبعات فرهنگی حضور اپراتور سوم تلفن همراه در کشور کارگروه‌هایی در رایتل ایجاد کردیم که در این زمینه فعالیت می‌کنند.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها