واکنش رگولاتور به خبر صدور دستور توقف واگذاری ایرانسل: ایرانسل تخلفی نکرده و فروش سیم کارتهایش ادامه می یابد

تاریخ ارسال خبر : 1389 مرداد        تعداد مشاهده : 6395
0 - 0
واکنش رگولاتور به خبر صدور دستور توقف واگذاری ایرانسل: ایرانسل تخلفی نکرده و فروش سیم  کارتهایش ادامه می یابد

 

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در واکنش به اخباری مبنی بر صدور دستور توقف واگذاری سیمکارت ایرانسل از سوی این سازمان در تازه ترین اظهارات خود توقف فروش سیمکارتهای ایرانسل را رد کرد و گفت: فروش سیمکارتهای اپراتور دوم ادامه می یابد.

محمد کرم پور در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت فعالیت اپراتور ایرانسل و واگذاری سیمکارتهای این اپراتور با کد 0939 اظهار داشت: ایرانسل طبق قانون در حال فعالیت است و تاکنون تخلفی در فعالیتهای خود نداشته است.


معاون وزیر ارتباطات ادامه داد: معاونت نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکنون گزارشی مبنی بر تخلف ایرانسل در فروش سیمکارت ارائه نکرده است و این اپراتور می تواند کماکان سیمکارت واگذار کند.


این اظهارات در حالی بیان می شود که اخیرا اخباری پیرامون صدور دستور توقف واگذاری سیمکارت ایرانسل از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منتشر شده بود.

کرم پور پیش از این در گفتگو با مهر توقف فروش سیمکارتهای ایرانسل را تکذیب و یا تایید نکرده اما اعلام کرده بود به زودی جلسه ای برای بررسی این موضوع برگزار خواهد شد و نسبت به موارد مطروحه تصمیم گیری می شود و  سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تمامی تلاش خود را برای نظارت و تنظیم بازار به کار می بندد.
 
به گزارش مهر، آغاز واگذاری بسته 10 میلیونی سیمکارت های اپراتور ایرانسل با پیش شماره 0939  پس از بلوک های 0935 ، 0936 ، 0937 و 0938 سبب شد تا به دلیل عدم ارائه آمار شفاف عملکرد این اپراتور از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی این مسئله مطرح شود که سقف واگذاری سیمکارت های این اپراتور چه میزان است و ایرانسل در عرض سه سال فعالیت خود چه تعداد مشترک جذب کرده است

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها